Domino's Pizza

Pizzerie

Gdańsk, Czerwony Dwór 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobra pickqa - opinia wątek zamknięty Wszystko smaczne,lokal jaki jest każdy widzi ale kto je w środku?
~Dobra pickqa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

Niezadowolny - opinia wątek zamknięty Tragedia. Zamówienie bardzo mocno opóźnione. Pizza prawie zimna. Mały wybór w...
~Niezadowolny
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Fatalna obsługa. wątek zamknięty Młoda dziewczyna,blondynka,obsługa na poziomie najgorszych czasów...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

Zimna zdechła pizza wątek zamknięty Nie polecam,firma Dominos na swiecie jest rewelacyjna a tu to jakas kompletna...
~A
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

domino's przymorze wątek zamknięty jakiś czas temu zamówiłam pizze o godz. 21, 40 minut później obsługa dzwoni,...
~natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Beznadzieja obsługa wątek zamknięty Nie zamawiajcie! Pizza dostarczona do góry nogami, większość składników na...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

Pizza ogólnie ok, ale niezgodna z menu wątek zamknięty Ogólnie pizza jest ok, jednak jedna rzecz mnie irytuje. Już któryś raz z...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Rewelacja wątek zamknięty Pizze zamówiłem online przez oficjalną stronę gdzie dodatkowo mogłem śledzić...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2017

Tragedia wątek zamknięty W życiu nie jadłem tak złej pizzy przyjechała zimna i spalona .Miało być 30...
~Slawek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry