Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M - ocena Bardzo polecam firmę Domirum. Profesjonalizm, skuteczność i klarowna...
~M
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 marca 2024

Amelia - ocena Polecam z całego serca! Na Pana Marka można liczyć w każdej sytuacji i o...
~Amelia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Adrianna - ocena Czegoś takiego szukałam - wszystko profesjonalnie, konkretnie, umawiamy się...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Aneta - ocena Potwierdzam profesjonalizm i doświadczenie Pana Marka. Sprzedaż mieszkania...
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Wiktor Zębrzycki - ocena Rozpocząłem współprace z firmą Domirum w zakresie obsługi najmu...
~Wiktor Zębrzycki
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Ewelina - ocena Polecam z całego serca
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 stycznia 2024

Marek - ocena Z Domirum współpracowałem przez 2 lata wynajmując mieszkanie i potem przy...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 stycznia 2024

Karolina - ocena Współpraca z Markiem Zalewskim to pełen profesjonalizm. Wszystkie informacje...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 grudnia 2023

Weronika - ocena Korzystam z usług firmy Domirum od kilku miesięcy. Szczerze polecam - świetny...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Hanna - ocena Profesjonalne podejście, szybka reakcja przy zgłoszeniach usterek i awarii w...
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Magdalena Tokarska - ocena Współpraca z Panem Markiem odbywała się w przyjazny i profesjonalny sposób....
~Magdalena Tokarska
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Ewa Grabowska Zadroga - opinia Pan Marek właściciel biura sprzedał mi mieszkanie przy ul. Szafirowej w...
~Ewa Grabowska Zadroga
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Anita - opinia Z pełnym przekonaniem polecam firmę Domirum i współpracę z p. Markiem....
~Anita
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2023

Mira Marciniak - opinia Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Domirum i Pana Marka, jako...
~Mira Marciniak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 kwietnia 2023

Arek - opinia Polecam każdemu, kto nie ma czasu ani głowy zająć się kwestiami związanymi z...
~Arek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Paweł - opinia Współpracuje z Panem Markiem i firmą Domirum zarówno w zakresie obsługi najmu...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

AB - opinia Wspólna praca z panem Markiem Zalewskim z Domirum to czysta przyjemność :)...
~AB
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Stanisław - opinia Wynajmuje swoje mieszkanie z Domirum od ponad 3 lat, świetny kontakt, pełen...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

Magda - opinia Dziękujemy za pomoc w zakupie mieszkania. Polecam serdecznie współpracę z...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2022

Jarek - opinia Pełen profesjonalizm w zarządzaniu wynajmem. Osobiście mogę polecić...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry