Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzanna R. - ocena Miałam transakcję wiązana-sprzedaż-kupno ,pani Karolina sprawdziła wszystko...
~Marzanna R.
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 grudnia 2023

Alicja C. - opinia Pani Karolina nie tylko pomogła nam w zakupie nowego domu pod katem prawnym i...
~Alicja C.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lipca 2023

Grażyna - opinia Polecam! Prowizje dla Osowy i okolic bardzo konkurencyjne
~Grażyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

Arek - opinia Pełen profesjonalizm, Pani Karolina pracowała z dużym zaangażowaniem przy...
~Arek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2023

Sverre - opinia Thank you so much for helping me buy a house, you're the best!
~Sverre
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

Alutka - opinia Pięknie dziękuję Pani Karolinie za sprawnie przeprowadzoną transakcję i...
~Alutka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 listopada 2022

Małgorzata - opinia Z czystym sumieniem polecam Panią Karolinę. Pełen profesjonalizm i...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Pani Karolina jest najlepszym agentem nieruchomości z jakim się spotkałam....
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 stycznia 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Pani Karolina jest profesjonalistą. Przez cały czas w trakcie...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Świetna, profesjonalna obsługa. Wszystkie kwestie związane ze sprzedażą...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

bardzo polecam dziękuję! - opinia wątek zamknięty Bardzo serdeczne dziękuję Pani Karolino za szybką i profesjonalną współpracę....
~bardzo polecam dziękuję!
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Maciek - opinia wątek zamknięty Oglądałem jedno mieszkanie oferowane przez Biuro domus. pani Karolina...
~Maciek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Sprawna obsługa, profesjonalne podejście do transakcji, prowizja przyjazna...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

Krystyna - opinia wątek zamknięty Polecam biuro Domus w Gdańsku m.in. z uwagi na bardzo duże zaangażowanie Pani...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2020

Sławek - opinia wątek zamknięty Korzystaliśmy z partnerką z tego biura pośrednictwa nieruchomości. Konkretnie...
~Sławek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Fachowe podejście, miły kontakt i owocna finalizacja transakcji. Polecam!
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Rafał - opinia wątek zamknięty Sprzedałem za pośrednictwem Pani Karoliny dwie nieruchomości. Mieszkanie i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

100 % satysfakcji wątek zamknięty Panią Karolinę z tłumu pośredników w obrocie nieruchomości wyróżnia...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2019

Domus wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę. Byłem zdecydowany sprzedawać mieszkanie bez...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2019

Domus wątek zamknięty Dziękuję pani Karolino ,za zaangażowanie i nieocenioną pomoc przy sprzedaży...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry