Widok

Domy na dobre

Rumia Temat dostępny też na forum:
Lokalizacja inwestycji, w otoczeniu niskiej, jednorodzinnej zabudowy zapewni przyszłym mieszkańcom prywatność i spokój na co dzień, a jednocześnie szybki dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego oraz dobre połączenie komunikacyjne. Atutem lokalizacji jest także bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych - w okolicy nie brakuje miejsca do biegania, jazdy na rowerze czy spacerów z rodziną. Inwestycja będzie ogrodzonym osiedlem domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Niska ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Doświadczenie

Czy ktoś wie coś więcej o tym deweloperze? Gdzie budował wcześniej? Co budował do tej pory?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wiem

To jest ich pierwsza inwestycja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

i może być ostatnia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
wiesz może jak im ta inwestycja idzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Układ mieszkania bardzo na plus, termin odbioru tez bez opóźnień, przy odbiorze wyszły drobne rzeczy do poprawki i tu pojawia się problem. Pan kierownik budowy ma wylane na wszystko, jest niekompetentny, złośliwy i działa bardzo opieszale. W protokole odbioru mieliśmy zapisane, że wszelkie usterki zostaną usunięte w 4 tygodnie, niestety Kierownik potraktował temat poprawek jak niechciane dziecko- 10 tygodni I to jeszcze trzeba było dzwonić, pisac, upominać się. Od odbioru minęły 3,5 m-ca a my jeszcze czekamy na dokończenie poprawek. Ten Pan reprezentuje sobą wszystkie cechy Polskiego Janusza Budownictwa. Myślę, że deweloper bardzo straci zatrudniając takiego papudraka, który nie poczuwa się do odpowiedzialności za błędy wykonany przez pracowników będących pod jego nadzorem. Dodam, że sąsiedzi rozmawiają między sobą i wiem, że nie tylko u nas są takie problemy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsmu za IKEA wybudowali piękne osiedle, mieszka w nim moja siostra.
W Rumi natomiast budowa idzie zgodnie z planem.Można pojechać i zobaczyć.Adres znany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry