Widok

Donegal - Gdynia 13.12.14

Dnia 13 grudnia tego roku planujemy spotkać się przy piwku w irlandzkim Pub'ie Donegal w Gdyni.
- Termin spotkania nie podlega negocjacji
- Jeżeli ma ktoś ochotę się dołączyć proszę zgłosić się w poście pod spodem
- Spotkanie jest na własną odpowiedzialność i dotyczy pełnoletnich użytkowników forum trojmiasto.pl
- Wszyscy obowiązkowo zabierają ze sobą dobry nastrój :)
- Osoby nie kulturalne lub zachowujące się złośliwie po alkoholu są niemile widziani
- Istnieje możliwość zrobienia rezerwacji stolików. O szczegóły muszę wypytać, jak sie czegoś dowiem, to dopiszę
- Lokalizacja: https://goo.gl/maps/HKaM0
- Kilka zdjęć lokalu: http://goo.gl/vGNf5Q

Czego się spodziewać?
- oryginalnego Guinessa z nieznikającą kremową pianką ^^ oraz dużego wyboru whisky lub drinków
- irlandzkiej muzyki

Na dzień dzisiejszy udział w spotkaniu biorą:

- inka-inka
- vielette
- kosmitka
- graszka?
- k.a?
- Mo__?
- ja :)

Jeśli potrzebuje ktoś numer kontaktowy proszę o PW.

Widok wejścia z ulicy:
image

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to może powtóreczka od razu w kolejnym tygodniu? :P Poprawinki dla tych co nie mogli byc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś oprócz knajpy i piwa jeszcze pamiętasz... :P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
"W samej knajpie było lepiej niż przypuszczałem..."

Czyli tym razem dotarłeś na miejsce i nie skończyło się na jedzeniu pizzy w samotności?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Myślę,że kiedyś ruszę swoje nadobne kształty;)i tam zawitam:D...a przy okazji zaciągnę jeszcze parę osób;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się nikogo nie pytam jak było na ognisku czy w coco, bo jak mnie tam nie było, to także nie za bardzo mnie to interesuje ;)
Trzeba było d*upy ruszyć i samemu zobaczyć, a nie lamentować :P
W samej knajpie było lepiej niż przypuszczałem, bo ostatni raz byłem tam ze 12 lat temu i grała tam jakaś irlandzka kapela. Tym razem koncertu nie było, tylko muzyczka z głośników. Dymu papierosowego też nie było ;)
Guinness lany z beczki, a nie przelewany z butelki jak to robią w innych pubach. I to na tyle z recenzji :)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szwendaczek mu się włączył ^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro @sam się nie odzywa, może po prostu jeszcze nie wrócił ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inko, ja nie pytam o pikantne szczegóły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wścibscy, jedynie ciekawi jak takie przedsięwzięcie się wam udało. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Wy co tacy wścibscy?:P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cisza totalna, nikt się nie chwali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może było jak poprzednio - dziewczyny bawiły się świetnie , sam nie mógł nikogo znaleźć ;]

Sam podziel się wrażeniami , jakieś zdjęcia , bom gotów pomyśleć że to co napisałem to prawda :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nic się nie chwalicie, jak było? :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kufa no, wyjście ludzi z forum do Donegala a ja nic o tym nie wiedziałem? Muszę zdecydowanie tu częściej zaglądać. Jakieś ponowne wyjście któregoś dnia się szykuje może?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
całkiem dobrze bym powiedziała :)
kto dzisiaj w Donegalu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest nie najgorzej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak Aleksandra zachowuje się w Gdyni? jak pogoda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to gacie na tyłek i do miasta dziś na 19:00 ^^ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"alternatywne rozwiązanie to np: sypialnia ;]"
wdrku, głodnemu chleb na myśli ;)))

Ilona, damy radę ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nocne czytanie książki, o której gdzieś tam wspomniałeś? ;)

P.S. Jeszcze nie wiem, czy będę, dam znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry