Widok

Donosiciel do straży miejskiej - Zieleniak

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Z przykrością informuję, że od wczoraj Ktoś dzwoni do straży miejskiej i donosi na zaparkowane auta na chodniku przed znakiem "P", po zgłoszeniu telefonicznym przyjeżdża straż i zakłada blokady + mandaty + 1pkt karny.
Strażnik miejski powidział, że oni sami nie czepiają się tak zaparkowanych aut (bo i piesi mają ponad 1,5 wolnego chodnika i jadące auta nie mają przez to żadnych problemów) - ale ... taki telefon, oczywiście anonimowy, musi zostać zweryfikowany.
Od 10 lat parkuję wokół Zieleniaka i nie było takich podobnych cyrków, aż tu jakiś konfident, kurcze - gnojek normalnie delikatnie pisząc, zabawia się kosztem ludzi. Wstyd donosicielu, żeby i tobie się coś "tak miłego" przytrafiło!!! Zajmij się swoim życiem i przestań kablować!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
coś komuś zawsze bedzie przeszkadzać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale w czym jest problem? Jest tam zakaz zatrzymywania się i postoju?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czesc
Ja na ten przykład zaparkuje swoje BMW E36 tuz za twoim autem , ale tak ze nie bedziesz mogla wyjechac, wtedy moze zaczniesz myslec
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem o co ci chodzi, gdybys stanal za mna, tu musialbys stac na ulicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

a kto zabroni parkowac na ulicy kolo zieleniaka , przeciez to tylko jeden punkt karny i stowa mandatu , stac mnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozna zaparkować kolejne BMW E37 a następnie E38
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może spróbuj zaparkować w dozwolonym miejscu?
Donoszenie nie jest fajne, z drugiej strony kierowcy czasem nie myślą: blokują przejście dla pieszych; parkują w miejscu gdzie ograniczają widoczność pieszym chcącym przejść przez ulicę (i kierowcom którzy nie widzą czy ktoś nie zbliża się do przejścia).. koło mojej mamy kierowcy parkują na chodniku, gdyby mogli to wjechaliby na trawnik ale tam jest skarpa; więc piesi mają wybór - albo iść ulicą albo wdrapywać się na skarpę.. Nie wiem jak wygląda sytuacja tam gdzie parkujesz, ale bez powodu straż miejska nie wystawiłaby mandatu.
warto pomyśleć czasem o innych a nie tylko o sobie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

coś w tym jest :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamiast zrobić dodatkowe miejsca parkingowe ,bo jest wyraźna ku temu potrzeba to postawią znak zakazu, aby później nakładać kary na kierowców. Tak jest wszędzie. Taki to polski zwyczaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Brawo dla dzwoniącego porządek robi z krawaciarzami z biurowca
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tacy wykształceni ludzie tam pracują a na znakach się nie znają co za prostaki brawo wy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

I bardzo dobrze, po co jeździsz samochodem? Co to w Gdańsku komunikacji niema?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry