Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - ocena Polecam Panią Anię ;) Super podejście do klienta i pełen profesjonalizm.
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Tomek - opinia Pani Anna zdziera ogromne prowizje i spamuje gdzie się da ze swoimi "ofertami"
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Anna - opinia Panią Anię poleciła mi przyjaciółka i ja również bardzo polecam! Pani Ania...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Krzysiek R. - opinia Poszukiwałem najkorzystniejszego kredytu gotówkowego, ale nie miałem czasu...
~Krzysiek R.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Tadeusz - opinia wątek zamknięty Współpraca na najwyższym poziomie! Pani Ania przemiła osoba z dużym...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Karina L. - opinia wątek zamknięty Współpraca wzorowa, wszystko wyjaśnione, ekspresowo załatwiane wszelkie...
~Karina L.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty Miałem pewne trudności z uzyskaniem kredytu w banku, pan Ania znalazła jednak...
~Rafał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 grudnia 2020

M.L - opinia wątek zamknięty P.Aniu dziękuję za pomoc! Uratowała Pani moją firmę! :) Pozdrawiam
~M.L
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Polecam Panią w 100%. Doskonała znajomość ofert, profesjonalna pomoc i szybka...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 grudnia 2019

Bartłomiej Kania - opinia wątek zamknięty Pani Ania pomagała mi przy kredycie gotówkowym. Jest to osoba bardzo...
~Bartłomiej Kania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Pomoc na 6 + ;) wątek zamknięty Przede wszystkim P.Ania odpowiada bardzo szybko i profesjonalnie na maile,...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 października 2019

Zadowolony klient wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Ani przy kredycie gotówkowym. Miałem...
~Mieszko
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Fachowa i rzeczowa pomoc wątek zamknięty Na Panią Anię trafiłem z polecenia. Dziękuję za fachową pomoc przy...
~E.K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić panią Anię jako profesjonalistkę w każdym...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Anię. Spokojna, opanowana i życzliwa,a przede wszystkim...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Szybka decyzja kredytowa wątek zamknięty Wszystko ok, warunki przystępne, profesjonalna obsługa, szybka decyzja...
~Alina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Dziękuję ;) wątek zamknięty Takiego Doradcy z tak wysoką kulturą osobistą że świecą szukać ;) Pani Ania...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Z pomocą Pani Anny,uzyskałam 4 kredyty ... wątek zamknięty Z pomocą Pani Anny,uzyskałam 4 kredyty na przełomie 1,5 roku,co znacznie...
~Danuta W.
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Dziękuję za pomoc! wątek zamknięty Mimo,że moja sprawa była dość trudna,Pani Anna pomogła mi w uzyskaniu kredytu...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Bardzo zadowolona klientka. wątek zamknięty Pani Ania poraz kolejny pomogła mi w uzyskaniu kredytu firmowego. Co...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry