Doradca Wakacyjny

Biura podróży

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 1/67

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
profesjonalnie wątek zamknięty 2 razy korzystaliśmy z żoną, bardz dobra porada ze strony Pani Jenifer, dobra...
~Mateusz K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2019

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Po raz kolejny już był to wyjazd z tym biurem i dzięki ogromnemu...
~AB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2018

opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie . Pani Jenifer jest profesjonalistką w swojej dziedzinie....
~Ewa Piątek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2017

Kreta / Creta Star Hotel wątek zamknięty Wszystko co piękne szybko się kończy. Czas wracać. Dziękujemy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Radość podróżowania wątek zamknięty W pełni polecam usługi u Pani Jennifer w biurze podróży Traveler,...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością polecam biuro i Panią Jennifer! Pełen...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

biuro podróży traveler wątek zamknięty Mogę szczerze polecić biuro Traveler , pani Jennifer pełna zaangażowania...
~katarzyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2015

Opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam biuro podróży Traveler. Pełen profesjonalizm ze strony...
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Profesjonalizm wątek zamknięty Polecam Biuro podróży Traveler, wstąpiłam przypadkiem, ale jak wiadomo coś...
~Viola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Profesjonalizm i miłą obsługa!! POLECAM!!! wątek zamknięty Jechaliśmy z rodziną już parę razy od Pani Jennifer (5 lub 6 bo już...
~Wojciech M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2016

Super wątek zamknięty W tym roku to moj trzeci wyjazd z biurem Traveler i bardzo udany. Tym razem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2016

Rewelacja wątek zamknięty Całkowity profesjonalizm. Najlepsze biuro podróży z jakim miałam styczność do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2016

Tylko z Traveler wątek zamknięty Do biura Traveler trafiłam po dość długim poszukiwaniu interesującej oferty...
~lucy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2016

Gorąco polecam Traveler ! wątek zamknięty Gorąco polecam Biuro Podróży Traveler ! Po ostatnich rewelacyjnych wakacjach...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2016

1szy raz i udanie! wątek zamknięty Na pania Jennifer trafiłem przypadkiem i muszę przyznać że ze zlecenia...
~Radek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2016

Kolejne świetne wakacje wątek zamknięty Z oferty Traveler skorzystaliśmy po raz kolejny i również się nie...
~Sebastian i Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2016

Traveler - Profesjonalizm! Polecam! wątek zamknięty Otrzymałam namiar na Traveler od koleżanki. Pani Jennifer - wspaniała osoba....
~Bożena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Wycieczka z biurem podróży Traveler wątek zamknięty Z całego serca polecam biuro Pani Jennifer Bantulan, z którym w tym roku...
~Marcela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

Najlepsze ! wątek zamknięty Pani Jennifer to właściwy człowiek na właściwym miejscu, bardzo pomocna,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

polecamy to Biuro podróży wątek zamknięty Z panią Jennifer Bantulan i Jej Biurem Podróży Traveler mamy kontakt od...
~Cz. J. Wójcikowie
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry