nie jestem osobą, która lubi pisać negatywne opinie i raczej woli doceniać i wystawić te pozytywne niż negatywne, ale przyszedł moment, aby wystawić opinię negatywną i ostrzec wszystkich przed przychodnią Przychodnia Weterynaryjna sddz poprostu porazka zamiast pomoc mojemu pupilowi to mi go wykonczyli chodzi o jedna taka pania zapewne domysli sie sama ze to o niej mowa moj pupil nagle zachorowal co prawda mial 14 ale jak na te lata byl energiczny zywiolowy poszlismy do tej wlasmie pani ktora raczej nie powinna leczyc zwierzat gdyz nie badajac psa dala mu antybiotyk zastrzyk kupilismy antybiotyk i tabletki przeciw zapalne i bolowe zrobilismy pelna morfologie gdzie powiedziano ze to stan zapalny przez tydzien bylo dobrze po tyg znowu poszlismy z tym ze byla juz inna pani doktor ktora zbadala naszego pupila zapisala leki z tym ze sutuacja sie powtorzyla po poltora mc leczenia i wydanych 1000zl moj kochany przyjaciel odszedl wszedl do przychodni szczesliwy a wyszedl juz nie stety w kocu nie żywy dostaliśmy odpis leczenia itp i to co tam przeczytalismy to jakaś bzdura wymyślono 3 różne choroby psa gdzie był tylko raz zbadany i za pierwszym razem wcale nie był to z rekomendacji wysz