Szpital Dzienny dla Zwierząt

Weterynarze

Gdańsk, Władysława Biegańskiego 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata Nowak - opinia wątek zamknięty Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Super podejście lekarzy do...
~Małgorzata Nowak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2022

DoroDorota ts - opinia wątek zamknięty nie jestem osobą, która lubi pisać negatywne opinie i raczej woli doceniać i...
~DoroDorota ts
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Polecam ! wątek zamknięty Moja 13-letnia suczka jest pacjętką tej przychodni od wielu lat. Przeszła...
~Ewa S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

goraco polecam(dziekuje za pomoc w imieniu batonika) wątek zamknięty Moj ukochany przyjaciel "Baton" 16 letni piesek zaczal nagle bardzo mocno...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

nie polecam ! wątek zamknięty na stronie internetowej zamieszczone są informacje, że zajmują się również...
~inka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 listopada 2011

Nie polecam! wątek zamknięty Mimo tego ze Pani dr była przesymaptyczna to niestety nie polecam tego...
~M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

profesjonaliści z ogromnym sercem wątek zamknięty Gorąco polecam tę właśnie przychodnie, przemiła obsługa która z sercem...
~Nusia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

Profesjonalna i przyjazna zwierzakom przychodnia wątek zamknięty Rewelacyjna przychodnia weterynaryjna, usytuowana w środku dużego osiedla....
~CP
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 grudnia 2009

Bardzo polecam wątek zamknięty Na pewno moja pieska (suczka) będzie pacjentką tej przychodni. Sama...
~beata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

Przyjazna przychodnia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z leczenia w tej niezwykle przyjaznej przychodni....
~Maria
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

Godni polecenia! wątek zamknięty Polecam, polecam , polecam. To im mój pies zawdzięcza zdrowie, a...
~Gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 grudnia 2008

Polecam wątek zamknięty Serdecznie dziękuję całemu zespołowi lekarskiemu za pomoc mojej kochanej...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 listopada 2008

WIELKIE DZIĘKI wątek zamknięty Tak trzymać!!! Jestem zachwycona podejsciem do pacjenta. Pełen...
~Bozena Fiderek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 października 2008

Rekomenduje w 100% wątek zamknięty Wreszcie znalazłam swoją Przychodnie! Lekarze weterynarii z prawdziwego...
~A. Błaszczyk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2008

Odradzam wątek zamknięty Byłam raz i więcej nie pójdę. Odradzam też innym właścicielom kotów.Lekarz...
~właścicielka kotów
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

15

wątków

do góry