Widok

Dorota Majcher Make up artist

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktos korzystal z jej uslug? Widzialam zdjecia i robi piekne makijaze :O czy ktos wie jaka jest cena? dzieki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Ja korzystałam i nie polecam. Porażka totalna. Na instagramie faktycznie zdjęcia piękne. Sama się na to nabrałam. Tej Pani metamorfozy robiły na mnie WOW. Pojechałam do niej i strasznie się zawiodłam. Makijaż kompletnie do mnie nie pasował. Wyglądałam jak karykatura siebie. Dosłownie.
W salonie brud, po prostu się przeraziłam. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam a Pani Dorota i jej koleżanka pomocnica były ewidentnie jakby "wczorajsze". Obok mnie na fotelu siedziała przyszła panna młoda i była przerażona tak samo jak ja. Dużo by pisać. Proszę się zagłębić w inne opinie w Google. Te na Facebooku i instagramie to jakaś kpina. Większość z tych kobiet pewnie nawet nigdy nie korzystała z jej usług. Dlatego ma tyle polubień. Po prostu ja obserwują i tyle tak jak ja to robiłam...
Photoshop... To talent. Faktycznie.
PS. Na innej stronie mój komentarz został usunięty. Widać Pani Dorota nie przyjmuje krytyki albo wstydzi się tego jaki ma stosunek do klienta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też korzystałam 3 lata temu na wesele. Okropnie postarzający, zdecydowanie za mocny makijaż. Mam wrażenie, że wszystkich maluje tak samo bo dwie dziewczyny przede mną wyszły z dokładnie takim samym. Dodatkowo dałam się nabrać na "czesanie", które też nie można nazwać dobrym. Dokładnie tak samo mogłaby mnie uczesać koleżanka. Nic specjalnego. Już nie wspominając o warunkach higienicznych na miejscu. Wydałam chyba z 300-400 zł, wyglądałam jak drug queen
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry