Jako posiadaczka upragnionego prawka polecam wszystkim serdecznie kurs w Akademii Prawa Jazdy! :) Wszystko przebiegło super ale największe podziękowanie ode mnie należy się instruktorowi Krzysztofowi Chejmanowskiemu. Mistrz w swoim fachu, właściwy czlowiek na właściwym miejscu. Kulturalny, miły, wesoły a przede wszystkim w znakomity i przejrzysty sposób przekazuje wiedzę i z osoby totalnie nie potrafiącej nic zrobił coś i kogoś kto zdał egzamin na drugim razem. :) Dla mnie to bardzo wiele gdyż Krzysztof wiedział że w siebie nie wierzę ale ani trochę we mnie nie zwatpil i zawsze podniósł na duchu, podkreślał aby się nie poddawać i wierzyć we własne umiejętności. Kolejnym plusem była dyspozycyjność i wyrozumialosc Krzysztofa co do godzin w których mogę jeździć bo niestety nie zawsze mi pasowało, a tu Krzysiu zawsze znalazł dla mnie czas by pojeździć regularnie. Jeżeli ktoś z was czyta opinie i zastanawia się nad wyborem instruktora, chce się zwłaszcza wiele nauczyć i jeździć w przemiłej atmosferze i bez stresu to baaaaaardzo polecam Krzysztofa z całego serca Jak już raz wspomniałam właściwą osoba na właściwym miejscu, której niezmiernie miło było byc kursantką. Polecam :)