Dziękuję za pomoc w wynajęciu mojego mieszkania - chwilę trwało, ale bylo warto. Moim mieszkaniem opiekowała się Pani Kasia. Będę polecać znajomym, dziękuję jeszcze raz
00
~Dorota
89.70.41.*
(3 miesiące temu) 4 marca 2026 o 10:22
Odpowiedź obiektu
Bardzo dziękujemy za skorzystanie z usług naszego biura! Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług! :)