Widok

Doskonała placówka i bogata oferta + BASEN

Zdecydowanie polecam to przedszkole .
Jest tutaj basen dla dzieci, wiele zajęć dodatkowych, duży plac zabaw i jak mówi moja córka wspaniałe jedzenie.
Obiekt czynny od 6:30 do 17:30 we wszystkie dni tygodnia bez przerw międzyświątecznych, ferii czy wakacji.
Przedszkole jest całkowicie NOWE otwarte w 2010 roku i spełnia wszystkie normy dla przedszkoli niepublicznych.
Dla mnie najważniejsze są codzienne zajęcia z angielskiego, rytmika, basen i gimnastyka korekcyjna zawarte w cenie. Przedszkole oferuje dodatkowo ponad 12 innych zajęć dodatkowych w tym konie, tanic, judo i odyseję umysłu.
Miłe Panie wspaniała atmosfera - dla wszystkich z Osowej i okolic.
Zdecydowanie polecam
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 36
Hmmm.... żadnej kontry?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
oferta za dodatkową kasę (bardzo wysoką)Basen w wymiarach 2m na 2m gł 80 cm to brodzik!!!!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3
Basen nie ma 4 m kwadratowych, co sugerujesz swoim wpisem, tylko 20 metrów. Jak już piszesz, pisz prawdę. Fakt, jest mały, ale dla kilkorga dzieciaków - bo zajęcia odbywają się w małych grupakch kilkuosobowych - w sam raz.
Wyczytałamna stronie HKO, że nowej szkole, tzn w nowym budynku, który teraz się buduje, basen będzie miał 100 m kwadratowych. Super!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
szkoła jest tu jednym wielkim nieporozumieniem pod każdym względem. Kto ma gdzie to ucieka stamtąd jak najdalej. Pójście na ilość a nie na jakość. Porażka.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ciekawe, że wpisy od "zadowolonego taty" pojawiają się zawsze po jakimś negatywnym wpisie. Przypadek? Jednym słowem" Pani Dyrektor zamiast oczu powinna mieć znak dolara, to by najbardziej oddało jej podejście do "edukacji". Szkoła jest, przedszkole jest, warunki są...szkoda, że nie dla dzieci.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry