HAPPY KIDS OSOWA

Przedszkola

Gdańsk, Oriona 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Happy Kids tylko w nazwie happy. wątek zamknięty Zastanawiam się nad metodologią przyświecającą stworzeniu nazwy Happy? Czy...
~Kub@
22

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Najlepsze przygotowanie do szkoły i pełne bezpieczeństwo wątek zamknięty Dla mojego syna Happy Kids to jest bajka. Nie tylko jest tutaj basen dla...
~Arleta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2014

dla przyszlych pracownikow wątek zamknięty Ostrzegamy wszystkich, którzy ubiegają się o prace w tej placówce,...
~anna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Większość negatywnych opinii pochodzą wydaje mi się od sfrustrowanych...
~Mama z happy kids
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

POLECAM !!! wątek zamknięty Placówka na najwyższym poziomie. Doskonała karda i pyszne jedzenie. Moja...
~Sylwia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Wspaniała szkoła wątek zamknięty Naprawdę wspaniała szkoła, kompetentni nauczyciele, basen, zajęcia z...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 listopada 2012

Polecam wątek zamknięty Doskonała opieka, indywidualne podejście do dzieci, szeroki wybór zajęć...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 marca 2012

Polecam! wątek zamknięty Dla mnie najlepszą rekomendacją przedszkola jest uśmiech na buzi mojej córki,...
~Aneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

Doskonała placówka i bogata oferta + BASEN wątek zamknięty Zdecydowanie polecam to przedszkole . Jest tutaj basen dla dzieci, wiele...
~Tata z HKO
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

polecam ;) wątek zamknięty Faktycznie placówka może nie nalezy do najtańszych , ale mój synek świetnie...
~mama z HKO
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2011

Co z tymi cenami????? wątek zamknięty Pani Dyrektor zdecydowanie nastawiona na przyslowiowe trzepanie klasy kosztem...
~Nina
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry