Widok

Dostęp do dachu budynku

Witam. Poszukuję budynku w fajnym miejscu, gdzie mógłbym zorganizować na dachu kolację niespodziankę dla mojej drugiej połowy.
Oczywiście ma to być TA wyjątkowa kolacja, dlatego na atrakcyjność takiego miejsca składa się wiele czynników, jednak patrząc z drugiej strony moja dziewczyna uwielbia miejsca autentyczne, które niczego nie udają. Wystarczy odrobina intymności i odosobnienia, czyli istotne jest aby dostęp do dachu nie był taki oczywisty. Czy ktoś z was mieszka może w takim budynku, albo zna miejsce, które nadawałoby się do tej misji? Z góry wielkie dzięki! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie mogę Ci pomóc, ale mam nadzieję, że ktoś rzuci jakąś propozycję, bo pomysł jest naprawdę fajny i jako kobieta byłabym zachwycona takimi oświadczynami :) Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

reklama (7 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

do góry