Widok

Dr. Agnieszka Gromadzka - pediatra

POLECAM miło sympatycznie, pomimo bardzo wczesnego poranka . Spokojna wyrozumiała dr.
Moja ocena
NZOZ Przychodnia Aksamitna kategoria: Nocna i świąteczna opieka zdrowotna
obsługa: 6
 
jakość usług: 5
 
czas oczekiwania: 6
 
lokalizacja: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam ! Miła, spokojna, córeczka wogóle się nie bała.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie polecam.
Umówiłem się na wizytę przez LuxMed, najszybszy wolny termin był akurat do niej. Poszedłem z synkiem 4 lata z kaszlem i katarem. Unikała kontaktu wzrokowego z dzieckiem, nie reagowała na jego pytania - jakby syna tam nie było, totalnie zignorowała zestresowanego syna. Stwierdziła zapalenie oskrzeli. Sam musiałem poprosić o zwolnienie lekarskie na opiekę, które z wielką łaską wystawiła. Kiedy udało mi się znaleźć opiekę dla małego na dwa ostatnie dni, najpierw telefonicznie a potem osobiście prosiłem ją o korektę zwolnienia - ta tłumacząc się tym że "nie widzi podstaw" do wystawienia korekty i z kpiną na twarzy stwierdziła, że, cytuję: "to już pana problem, nie mój, niech pan dzwoni do ZUSu i tam to wyjaśnia".
Totalny beton, zero empatii, nawet kiedy tłumaczyłem, że będę miał nieprzyjemności w ZUSie i u pracodawcy. Odpowiedziała "to już nie mój problem". Nie jej problem - kliknąć dwa razy w systemie. Widząc jawne lekceważenie z jej strony, wyszedłem i trzasnąłem drzwiami - mea culpa, uniosłem się, zdenerwowałem wizją braku pensji za kilka dni które nie było mnie w pracy. A ta wybiega za mną i krzyczy, żebym się nauczył kultury. Po tym co doświadczyłem, uważam że kto jak kto ale ona braku kultury nie powinna nikomu wytykać.

Radzę omijać szerokim łukiem, jest wielu pediatrów którzy i pogadają z dzieckiem, sprawią że będą łatwiej znosić badanie, a i nie będą robili na złość rodzicom.

Nie pozdrawiam pani doktor.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry