Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~Iwona - opinia wątek zamknięty Przemiła Pani doktor, mój synek wogóle się nie bał badania. Ma podejście do...
~~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Dr. Agnieszka Gromadzka - pediatra wątek zamknięty POLECAM miło sympatycznie, pomimo bardzo wczesnego poranka . Spokojna...
~Wiola
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Godziny przyjmowania lekarzy to bzdura!!! wątek zamknięty Niestety przychodnia jest otwarta dla emerytów, rencistów, bezrobotnych...
~ms
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam polecam polecam polecam polecam
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Elżbieta Tkaczyk wątek zamknięty Przyszłam na umówioną, płatną wizytę i kiedy w końcu weszłam do gabinetu po...
~Niezadowolona mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

Coś nie zadziałało wątek zamknięty Wiem że od 1.10.2017 opieka tylko prywatna, no i wybrałam się tam dzisiaj o...
~Monia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

dr Monika Marzec zero zrozumienia dla pacjentów wątek zamknięty Od wielu lat korzystam z dyżurów przychodni (w sytuacji gdy nie udało mi się...
~henry
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Odmowa udzielenia pomocy medycznej poparzonemu (lekko) wątek zamknięty chodziło o fachowe opatrzenie oparzenia, sprawdzenie objawów zewnętrznych czy...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

Pielęgniarka na dziele dziecięcym wątek zamknięty Niech ta pielęgniara Jadzia w końcu pójdzie na emeryture. Babsko takie nie...
~BYLY KLIENT
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Rejestracja MASAKRA wątek zamknięty Nie polecam! Kobieta z rejestracji siedzi tam za karę. Rozmowa przez okienko...
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 stycznia 2017

Była pacjentka wątek zamknięty Zastanawia mnie kto może przyjść na wizytę do p. dr Marzec... Podobnie jak...
~była pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Nocny dyżur i zapalenie ucha - dr Marzec wątek zamknięty W ubiegłym tygodniu trafiłam na dyzur z masakrycznie bolącym juz od 2 dni...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

K - opinia wątek zamknięty Przyjezdzam do lekarza, ponowne zapalenie ucha, gardlo zawalone... Mowie, ze...
~K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Monika Marzec wątek zamknięty Zlozylam skarge do dyrektora przychodni na ul. Aksamitnej z powodu krytycznie...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

Dr Marzec! wątek zamknięty Na nieszczęście trafiłam dziś do Pani dr Marzec. Nie będę opisywać dokładnie...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

konowal wątek zamknięty Pani monika na RZS zapisala mi syropek na kaszel ! Wizyta trwala moze z.piec...
~arek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Pani M. Marzec Przychodnia Aksamitna wątek zamknięty Wręcz ujmę to że żal mi tej pani doktór.. kompletnie nie nadająca się osoba...
~stormnet
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

Po raz kolejny MONIKA MARZEC wątek zamknięty Przyjechałam do przychodni na dyżur nocny ledwo trzymając się na nogach z...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Wizyta domowa wątek zamknięty DNO !!! Zadzwoniłem dzisiaj do przychodni z prośbą o wizytę domową. Pani w...
~Niezadowonoly pacjent
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Nie,nie,nie jeszcze raz nie wątek zamknięty CHYBA ZE SIĘ UPEWNI KTO JEST NA ZMIANIE. Gdybym wiedziala ze trafie na tak...
~kobieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

56

wątków

do góry