Widok

Dr Andrzej Zinkiewicz Ginekolog

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Nie polecam jeśli szanujesz swój czas i pieniądze. Lekarz tworzy godzinne opóźnienia!!! Wychodzi z gabinetu na 30 minut podczas gdy pacjentki czekają już godzinę w poczekalni. Nie wiem jak można brać pieniądze za wizytę prywatną, zapisując pacjentkę na konkretną godzinę i jeszcze kazać czekać kilka godzin na swoją kolej. Po za tym odpowiada pacjentkom na pytania o ich stan zdrowia przy otwartych drzwiach bez zachowania klauzuli poufności; cytuję wypowiedź lekarza: "trzeba tam głębiej palce włożyć". Brak szacunku dla pacjenta, drzwi w przychodni tekturowe przez które również słychać całą rozmowę prowadzoną z pacjentką w czasie jej wizyty. Gdyby to pacjent przyszedł 3h opóźniony Pan doktor na pewno nie był by zadowolony i odmówił by wizyty takiej osobie - więc czemu lekarzowi pozwala się na taką ignorancję i brak profesjonalizmu (panie w recepcji tłumaczyły doktora "ale to on zawsze ma takie opóźnienia, Pani nie wiedziała")? Nie przekonałam się jaki jest Pan doktor bo zrezygnowałam z wizyty prywatnej, nie chciałam być badana pod presją czasu i będąc już zdenerwowaną przez powstałe z winy lekarza opóźnienie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety te opóźnienia to norma, ja również uważam, ze to brak szacunku i zła organizacja pracy. Poza tym diagnozy Pana Doktora tez niestety nie zawsze są trafne, Pan Doktor popadł już w rutynę i wszystkie Panie leczy na grzybicę. Sam nie da skierowania na badania jak się go nie poprosi, tylko wypisuje leki w ciemno i to nie koniecznie te najbardziej pomocne, ale takie, z których jak się domyślam ma profity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

do góry