Widok

Dr. Anna Stoińska - poproszę o opinie.

Czy warto? Jakie podejście do pacjenta, jakie doświadczenie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Specjalista medycyny rodzinnej. Jest uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona. Co do fachowości to oczywiście trudno powiedzieć. Mi pomogła, ale chyba nie byłam trudnym przypadkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź, jeszcze pytanie: czy trudno się dostać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie warto, Pani bardzo miła na początku, gdy się spóźniłem 10 minut dr powiedziała mi że mam sobie poczekać do końca, czyli jakieś 2 h... To było niekulturalne, a pacjenci mają prawo spóźnić się 10 min raz w życiu.
Fachowość? Nie zauważyłam... Odnosiłam wrażenie jakby Pani doktor szukała w Internecie co mi jest.... Taką diagnozę to ja sobie sama mogę postawić.
nie polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Niekulturalne było to, że się spóźniłaś. Chyba logiczne, że jeśli ma Pacjenta co 10-12 min, to ten, który się spóźnia czeka. Później inni Pacjenci będą mieć do niej pretensje, że to przez nią to opóźnienie. Kulturalnie jest się nie spóźniać i tyle!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

podolog (26 odpowiedzi)

Mam problem z wrastaniem paznokcia. Chodziłam do jednej Pani podolog w gdańsku ale nie za bardzo...

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (35 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

Jakie tabletki na libido działają (6 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

do góry