Widok

Dr. Anna Stoińska - poproszę o opinie.

Czy warto? Jakie podejście do pacjenta, jakie doświadczenie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Specjalista medycyny rodzinnej. Jest uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona. Co do fachowości to oczywiście trudno powiedzieć. Mi pomogła, ale chyba nie byłam trudnym przypadkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź, jeszcze pytanie: czy trudno się dostać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie warto, Pani bardzo miła na początku, gdy się spóźniłem 10 minut dr powiedziała mi że mam sobie poczekać do końca, czyli jakieś 2 h... To było niekulturalne, a pacjenci mają prawo spóźnić się 10 min raz w życiu.
Fachowość? Nie zauważyłam... Odnosiłam wrażenie jakby Pani doktor szukała w Internecie co mi jest.... Taką diagnozę to ja sobie sama mogę postawić.
nie polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 27
Niekulturalne było to, że się spóźniłaś. Chyba logiczne, że jeśli ma Pacjenta co 10-12 min, to ten, który się spóźnia czeka. Później inni Pacjenci będą mieć do niej pretensje, że to przez nią to opóźnienie. Kulturalnie jest się nie spóźniać i tyle!
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr.Stoińska,bardzo polecam, dr.dobrze diagnozuje pacjenta,odpowiednio dobiera leki, bardzo sympatyczna,trudno się dostać ,ponieważ jest najlepszym internistą.Doktor szanuje się,dlatego nie życzy sobie spóźnień,robi się wtedy bałagan.Bardzo dobrze,że wywołuje pacjentów jest wtedy porządek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

do góry