Widok

Dr Barwińska Pobłocka

Witam, mam ogromną prośbę. Chciałabym się dowiedzieć gdzie przyjmuje pani ginekolog Barwińska-Pobłocka? Słyszałam,że jest świetna.
Jeśli, któraś z pań wie bardzo proszę o pomoc.
Dziękuję i pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani dr przyjmuje na Witominie w Polmedzie przy ul. Wielkokackiej 2 (Witawa). Byłam dopiero na pierwszej wizycie więc z chęcią poznam Wasze opinie, tym bardziej, że na chwilę obecną nie mogę nic znaleźć w internecie. Może wiecie w jakim szpitalu dr jest położnikiem? Moje pierwsze wrażenie było pozytywne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W marcu 2010 spotkałam p. Doktor w szpitalu na Klinicznej lecz nie na oddziale położniczym. Pracuje ale na innym oddziale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani dr pracuje na oddziale ginekologii onkologicznej w szpitalu przy ul.klinicznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak dokładnie, leczę się u niej w Polmedzie, żadko można spotkać tak miłą i sympatyczną ginekolog. W razie potrzeby służy nawet poradą telefoniczną. Super polecam bardzo ..... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w końcu trafiłam na info o tej Pani Dr! :) wybieram się na pierwszą wizytę w poniedziałek więc potem chętnie podzielę się wrażeniami.
Może ktoś napisać coś o tym jak wyglada wizyta i w ogóle? Czy Pani Dr jest otwarta dla pacjentów czy raczej wizyty milczące? (których nie znoszę) ;/
będę wdzięczna za wszelkie informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Doktor to anioł i geniusz w swoim fachu. Nigdy prze nigdy nie zmienię ginekologa. Panią Dr poznałam jak uratowała mi życie w trakcie operacji w szpitalu na klinicznej. Od tego czasu przeszłyśmy razem drogę leczenia niepłodności. Przez wiele lat leczyliśmy się z partnerem u innych lekarzy - nawet w klinice niepłodności, ale to dopiero Pani Dr postawiła prawidłowa diagnozę. Jest bardzo opiekuńcza i zaangażowana. A co najwazniejsze, oprócz tego ze jest świetnym lekarzem jest cudownym człowiekiem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak kształtują się ceny konsultacji i badań u pani dr, czy łatwo dotrzeć z dworca we Wrzeszczu do gabinetu dla osoby bez auta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziewczyny ile kosztuje wizyta z usg u dr?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

do góry