Widok

Dr.Beata Olszak-Sokolowska

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoras z was chodzi moze do tej pani na wizyty?
Przyjmyje prywatnie na Zabiance w Endomedzie.
Ja bylam dzis u niej pierwszy raz bo mojego lekarza akurat nie ma.
Prosze was o opinie o tej pani.Pozniej napisze jak wygladala moja wizyta.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam u niej raz w medicoverze - w zastepstwie bo akurat moja lekarka wyjechala, wydaje sie byc kompetentna; ma dobra opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja u niej byłam, jest ok, konkretna i skuteczna.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moze i ta pani kompetentna jest tylko nie wiem czy aby nie naduzywa tych swoich kompetencji.Jak bylam u niej na usg to nie byla zbyt mila.Ot,po prostu tak jak by miala odwalic swoja robote.Na wstepie spytala czy mam oprozniony pecherz a ze mieszkam niedaleko powiedzialam ze przed wyjsciem z domu bylam w toalecie.Mimo to kazala mi isc jescze raz.
Ale to to jeszcze nic.Przez cale usg prawie sie nie odzywala a nagle stwierdzila spokojnym glosem ze dziecko ma szpotawe stopki.Ja sie zdenerwowalam i pytam ja co to takiego.Mowi ze dziecko ma ulozone stopki do srodka i mozliwe ze juz tak zostana ale trzeba czekac az sie urodzi bo teraz ciezko powiedziec.Po prostu szok przezylam.Spokojnym glosem powiedzial mi cos takiego,zero pocieszenia,prosze sie nie martwic,to nic takiego itp.Jestem po prostu w szoku jak mozna bylo udzielic takiej informacji w taki sposob,bez wytlumaczenia na czym w w ogole ta wada polega itp.Dla mnie to jakas porabana ta baba.
Dopiero w domu przeczytalam o szpotawych stopkach i okazuje sie ze mozna stopki naprostowac po urodzeniu albo operacyjnie albo szyna.
Mimo to poszlam do drugiego lekarza jeszce tego samego dnia i on powiedzial ze nic tu takiego nie widzi a poza tym w 33tc to za pozno zeby w ogole taka wade zobaczyc bo dziecko jest za duze i moglo sie po prostu tak ulozyc bo ma juz ciasno.

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no porażka:(((
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

podzielam zdanie przedmówczyni
Była u tej pani pierwszy i OSTATNI RAZ. NIE POLECAM !!!
To moja pierwsza ciąża byłam( i jestem) pełna obaw... chciałam zapytać o tyle rzeczy a zostałam odprawiona z: jak będą badania będziemy dalej rozmawiać.
Od wejścia do gabinetu wielki uśmiech zapraszam a z minuty na minute mina coraz gorsza.
Owszem pokazała dokładnie na USG dzidziusia opowiedziała co gdzie itp ale dalszy przebieg wizyty brak mi słów.
Cały czas pisała coś w komputerze i mówiła ze jeszcze raz bo się skasowało... Książeczka ciąży same błędy... inne nazwisko, inne ciśnienie. Co chciałam o coś zapytać mówiła zaraz zaraz albo brak odpowiedzi. Owszem badania zleciła bo musiała ale sposób w jaki rozmawiała... nie no brak mi słów czasem zastanawiam się czy to lekarz jest dla pacjenta czy pacjent dla lekarza.
Nigdy więcej do tej kobiety. NIE POLECAM jestem rozczarowana.
poszłam bo musiałam isc juz ale po raz kolejny nie zrobie tego błędu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam iść do tej lekarki też w zastępstwie (też nie ma mojego lekarza, ciekawe czy chodiz o tego samego? :))) - poleciła mi ją babka z recepcji. Mówiła że w porządku jest i prowadziła jej dwie ciąże.
Poszłam jednak do dr. Kariny Kulikowskiej-Ciecieląg. Generalnie też małomówna przy usg, ale wydaje się być sympatyczna.

Najważniejsze, że nic dziecku nie jest jednak.. Szkoda tylko, że lekarze potrafią nastraszyć bez pwodu..

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mialam isc do Kulikowskiej ale polecano mi bardziej Sokolowska.
Ale widac ze ani jedna ani druga nie sa zbyt sympatyczne i kompetentne.
Jednak dziwi mnie fakt ze Sokolwska ma mimo wszystko tyle pacjentek ze tak trudno sie do niej dostac.Ja mialam do wyboru tylko jedna godzine.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mial ktos jeszcze kontakt z ta pania?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciąże prowadziłam u Maciejewskiego - jej ufam tylko w kwestiach ginekologicznych. a następną ciąże też poprowadzi mi Maciejewski.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry