Widok

Dr House w nurkowaniu i ratownictwie

Prowadzący P. Tomasz Dobroczek jest w moich oczach ekscentrykiem - nieustannie gada i jest lekkim szowinistą w stosunku do osób, które nie ukończyły kierunku technicznego (Chemia na Polibudzie się nie liczy), ale całkiem na poważnie i z szacunkiem trzeba przyznać, że ma naprawdę niesamowitą wiedzę i co bardzo istotne popartą doświadczeniem w praktyce. A że najważniejsze jest to, co z kursu można wynieść dla siebie i co może się przydać - zdecydowanie polecam.
Moja ocena
Argonaut kategoria: Nurkowanie
oferta: 6
 
obsługa: 5
 
jakość usług: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam :)

Rzeczywiście pan Tomasz Dobroczek jest ekscentrykiem, ale również niekulturalnym człowiekiem. Zapomniałam karnetu, próboiwałam się delikatnie wypytać pana czy jest jakiś sposób, żebym weszła na pływalnie wyjaśniłam, że mam karnet i zarezerwowane miejsce to nie jest pierwszy raz kiedy tam o tej porze jestem... Można było sprawdzić nawet czy mówię prawdę i przetrzymać mnie do końca kolejkii, chętnie bym poczekała nawet 5 minut poza kolejką...jak by wszyscy weszli i 1 miejsce zostało to znaczy , że moje. logiczne prawda?? Nie dla pana Tomasza. Pan Tomasz wolał obrazić MNIE poddając w wątpliwośc MOJĄ inteligencję. Obsługa czy fachowa?? taka sama jak wszędzie . Tylko w odróżnieniu od innych nie pojęła, że TRZEBA BYĆ KULTURALNYM WOBEC kLIENTA!! JAK ZAPOMNIELIŚCIE KARNETU TO LEPIEJ WRÓĆCIE DO DOMU!! ZAOSZCZĘDZICIE NERWÓW I CZAS BO I TAK NIE WEJDZIECIE NA PŁYWALNIE!! o czym na karnecie i wydawanym Wam dokumentach nie ma ani słowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Daria ,

Mam pytanie :

Jesteś BLĄDYNKĄ????????
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry