Widok

Dr Izabela Żak - Gdynia OPINIE

Orłowo Temat dostępny też na forum:
Witam,

Czy ktoś z Was miał zakładany aparat u pani doktor?
Polecacie? z tego co wiem Ona ma jakby specjalizacje/podklase PKD 86.23.która obejmuje:

praktyki dentystyczne o charakterze ogólnym lub specjalistycznym np. periodontologia, ortodoncja, operacje dentystyczne.

Cena za jeden łuk 1500zł. Wszystko pięknie/fajnie brzmi... ale jak to jest w praktyce? Nigdzie nie widzę żeby miała specjalizację ortodonty. Jej gabinet jest wyposażony bardzo... na pierwszy rzut oka jak się wchodzi to człowiek ma inne wrażenie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama jestem ciekawa opinii innych. Może ktoś się wypowie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma specjalizacji z ortodoncji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że w Curodental również jest dentystką i tam zajmuje się zakładaniem aparatów - i są pozytywne opinie. Hmmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pozytywy pisza jej znajomi. Polecaja jej kolezanki dentystki. Sama tak trafilam. Przy tak niewielkiej wadzie ( 1.jak sama stwierdzila; 2. wszyscy sie pytali po co wogole mi ten aparat) efekt mizerny po dlugim leczeniu. Moze pozno zobaczylam zapytanie ale moze kogos ostrzege.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taka se..........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam zakładany aparat w curodental u dr Żak. Ostatni luk ściągnęłam chyba w 2013. Zeby proste ( chociaż nie wierzcie w zdjęcia z prospektów - każdy ma inny kształt zębów, odcień itp ). Aktualnie efekt po ściągnięciu nadal sie utrzymuje-wyprostowane :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam. Pani dr pogłębiła u mnie wadę zgryzu. Aktualnie leczę się u innego ortodonty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (33 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

poszukiwany dobry ortopeda (31 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

do góry