Widok

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem prowadzonej na terenie przedszkola lub szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama terapii nie prowadzi. Ona jest tylko do spraw finansowych. Gdzieś kiedyś ktoś napisał, że na świecie są trzy pewne sprawy - śmierć, podatki sms od Zielińskiej z przypomnieniem o zbliżającej się płatności. W 100% racja. Terapeuci są różni, niektórzy z większym stażem, inni wręcz odwrotnie. Jest spora rotacja w terapeutach w Centrum. Ci, którzy są tam najdłużej terapii nie prowadzą. Skupiają się na superwizji i diagnozie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie czy ta terapia przynosi jakieś efekty? Czy może jest ktoś inny godny polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
My korzystaliśmy z usług w/w pani. Niestety sama w sobie pani Monika pojawiła się w całej terapii tylko raz (podczas przeprowadzenia wywiadu), następnie wysłała swoją terapeutkę, która wałkowała dobre pół roku z córką ten sam program, córka po kilku tyg. była zniechęcona i sfrustrowana ciągle tym samym wykonywaniem ćwiczeń, płakała widząc terapeutkę (dodam, że córka nie miała autyzmu, tylko problemy w przedszkolu z koncentracją uwagi, z przyswajaniem wiedzy ogólnej i stawiała opór czynny). Wiedza ogólna dziecka nie została powiększona w żaden sposób, problemy w przedszkolu po roku terapii ani trochę się nie zminimalizowały, córka nadal miała problemy z przyswajaniem wiedzy ogólnej itp. panie w przedszkolu stwierdziły, że nie widzą żadnej poprawy w zachowaniu córki i zrezygnowaliśmy z usług w/w pani. Sama w sobie terapia jest bardzo kosztowna, radzę złapać jakąś terapeutkę która np. odbyła u niej staż i za połowę ceny poprowadzi terapię z dzieckiem. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha dodam że terapeuta główny w ciągu roku pojawił się raz na superwizji w celu oceny postępów dziecka i zmiany zadań do wykonania w programie wałkowanym przez prawie rok czasu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może jakieś namiary na terapeute, który kiedyś pracował u pani Zielińskiej ? Naprawdę nie mam pojęcia gdzie tego szukać.
Znam jedną z terapeutek prywatnie. Sama przyznaje, że terapeuci są różni i niestety pani Zielińska często nie reaguje na skargi rodziców lub nauczycieli czy nawet opinie innych swoich terapeutów. Zmienia terapeutów dopiero wtedy, gdy dziecko po co najmniej pół roku nie robi postępów lub wręcz się cofa. Pół roku to strasznie długo...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
keriya podaj maila to Ci wyślę namiary na terapeutkę pracującą u Zielińskiej, bo jedną znam.
keriya82@gazeta.pl
Potrzebuje pilnie kogoś do terapii dziecka z zachowaniami agresywnymi
terapeuta Jadwiga Chylińska
tel. 503 -816 - 605
Żabianka
odnawiam wątek. Mam problemy żywieniowe z córka. Podobno zajmują się w tym centrum zaburzeniami żywienia?
Jeśli o samo żywienie chodzi to nie ma sensu. Byliśmy z córką pod opieką i przez ponad rok czasu wprowadzono do jadłospisu 2 produkty. Wiem, że jest kobieta Marta Szmaj (http://www.dysfagia.pl która zajmuje się problemami z żywieniem. Slyszalam dobre opinie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy do dentysty albo lekarza też byś poszła do stażysty bo za pół ceny?? Ja uważam że w sprawach zdrowia (zwłaszcza dziecka) nie ma co oszczędzać, a raczej stawiać na jakość : wiedzę i doświadczenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani Zielińska w rozmowie telefonicznej była bardzo niemiła. Nie udzieliła podstawowych informacji zwłaszcza informacji o cenie terapii. Rozmowa z tą panią skutecznie przekonała mnie by trzymać się z daleka od tej "firmy".
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się dlatego warto szukać terapeutów którzy zrezygnowali z Cdit i udzielają terapi prywatnie.
To nie jest takie proste. Każdy terapeuta musi mieć superwizora. Terapeuta bez superwizora to terapeuta nieodpowiedzialny i nieprzygotowany do swojej pracy!!l
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

dobry terapeuta nie musi być zawsze miły; ważne aby okazał się skuteczny !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Niestety głównie zależy pani Monice na pieniądzach. Terapię prowadzą jej pracownicy i wykonują zalecenia superwizor(Moniki Zielińskiej) Za godzinę terapi u dziecka bierze 70-100zł.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi na pytanie o cenę powiedziała, że od 100-200 zł w zależności od długości obserwacji, zaznaczając, że obserwacja nigdy nie trwa krócej niż 60 min. Po czym otrzymałam info, że obserwacja będzie trwała 60 min - 200 zł się należy.
Dodam, że "nakaz" przeprowadzenia obserwacji w przedszkolu dostaliśmy z AQQ Montessori w Gdyni, którzy korzystają tylko z usług centrum pani Moniki. Czy inni rodzice również usłyszeli, że obserwacja ich dziecka jest niezbędna, bo z dzieckiem dzieje się coś "niepokojącego"?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Cdit trzeba omijac. Im dalej tym lepiej. Drogo malo fachowo i niemilo. Szkoda czasu i pieniedzy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jako superwizor ustala terapię dla dziecka. Terapie prowadzą jej pracownicy i bierze za godzine ok 70-100zł. Niestety odnoszę wrażenie, że głównie zależy jednak na pieniadzach
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
6lat współpracy i starczy ,moja psychika dłużej tego nie zniesie.Bardzo niemiła w kontaktach wszystko musi być pod tej pani dyktando.Grunt żeby kasa się zgadzała tej pani a reszta nieważna masz siedzieć cicho i nie dyskutować.Dziecko które ma w terapii widzi raz na dwa lata jeśli nie rzadziej,duża rotacja w terapeutach.Odwalisz 100godzin stażu i jesteś terapeuta.Jej motto brzmi ,bez komentarza. Kasa kasa kasa .Szkoda tylko rodziców bo dla swojego dziecka zrobią wszystko i niestety muszą tkwić we współpracy z tą panią.Baginska i Wesołowska to jest przydu*asy co Zielińska powie to jest święte także wmówią Ci dosłownie wszystko.

Też się cieszę, że już tam nie pracuję. Nie docenia dziewczyn, które się poświęcają. Wystarczy warknąć i ugrasz więcej, niż sumiennie pracując. No i Anetka... Jak któraś zaczęła ogarniać tematy lepiej od niej, to od razu wrogo nastawiona. Bo ona przeciez najlepsza. Wesołowska ot mi naopowiadała o Zielińskiej, a teraz tak jak mówisz, wielki przydu*as. W nosie ma dzieci, potrafi dzieciaka za plecak pociągnąć, albo puszczać teksty, że przywali mu, bo ma dosyć.

Rodzice, omijajcie Zielińską, są inne jednostki oferujące terapię. Zielińska nie ma dobrych opini w środowisku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okropna jest Wesołowska...
Zgadzam się całkowicie
Zdecydowanie NIE polecam.
Po roku terapii,biedniejsza o prawie 15tysiecy,a terapia NIE przyniosła żadnego efektu, Dziecko zrobiło się bardziej nerwowe , że szkoda "gadać"
Kochani, może ma ktoś namiary do dobrego psychologa? Diagnoza-mutyzm wybiórczy.
mail-katarzyna.aaaa1@wp.pl
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
6 wpisów krytycznych pod rząd, to świadczy o tym kto to pisał.
Ja bym dziecku komuś innemu nie dał pod opiekę. Może współpraca jest szorstka i czasem obcesowa ale babka ma pod opieką dziesiątki dzieci i nie dziwię się że nie dla każdego znajduje 2h na pogaduszki.
Moje dziecko jest pod opieką tej firmy i nikogo innego bym nie zaryzykował. Diagnoza trafna, dziecko zaopiekowane, pani Monika o moim dziecku wie wszytko co trzeba wiedzieć, terapeuta pracuje systematycznie i są efekty.
Tanio nie jest, to prawda. Ale myślę że za tyle godzin indywidualnej terapii z dojazdem to uczciwa cena.
Podane wyżej ceny to jednak za obserwację nie za terapię.
Każdy ma prawo wyboru ale radzę się nie sugerować anonimowymi opiniami tu (również moją)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
I jeśli chodzi o autyzm to tylko rubikon, spoa i iwrd. Żadna Zielińska czy sotisz. Korzystaliśmy z wszystkich wymieniony. Zielińska wypada najgorzej.
Nie chodzi o pogaduszki,tylko o to, że często niewłaściwe osoby są tzw.terapeutami w tej "firmie".

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (105 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

Jasnobrązowe plamienia... (3 odpowiedzi)

Dziewczyny wiem,że nie jesteście lekarzami,ale może chociaż wysłuchacie...w litych orzeslzam...

łatwe studia ??? (73 odpowiedzi)

wiem, że to trochę głupio zabrzmi, ale chcię wiedzieć, gdzie można zrobić łatwe studia mgr?...

do góry