Witam,
Chciałam podzielić się z Państwem swoimi spostrzeżeniami a mianowicie pacjentką dr Olszewskiej jestem od 16 lat. Od momentu kiedy mieścili się w małym gabineciku z jednym fotelem potem gabinet się powiększył aż do obecnie pięknej kliniki. Prowadziła moje dwie ciąże dzięki którym mam dwoje cudownych, zdrowych dzieci. Z każdej wizyty byłam bardzo zadowolona. Ale niestety ostatnim czasy naszła mnie refleksja przy okazji umawiania się na coroczną wizytę kontrolną odnośnie cennika. Pierwsza rzecz to faktycznie brak informacji na stronie czy gdziekolwiek indziej ale od kilku lat co roku jak idę na kontrolę cena jest o 50 zł wyższa. Przy okazji umów wizyty mam zapłacić ( jeszcze na niej nie byłam ) ale wolałam się spytać o kwotę 300 zl ( badanie cytologiczne + usg piersi ) . Dwa lata temu była to kwota 200 zl , w zeszłym roku 250 zł a w tym roku już 300 zl. Nie wspomnę już że jak zaczynałam chodzic do doktor to cena była 50 zł za wizytę ( ale ok to było kupę lat temu )Zastanawiam się kiedy cena osiągnie swoją górną granice ponieważ nie ukrywam że mimo iż od tylu lat jestem pacjentką dr Olszewskiej i z każdej wizyty byłam bardzo zadowolona to przeszło mi przez myśl zmiana lekarz