Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia Wkładka wymieniona bardzo szybko i bezboleśnie (spodziewałam się sporego...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Olga - opinia wątek zamknięty Bardzo szybka pomoc w wystawieniu e-recepty, dodam, że wiadomość napisałam w...
~Olga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Iga - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam .Pani doktor mam wrażenie idzie na ilość nie jakość...
~Iga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca klinikę olszewscy.w szczególności Panią doktor Hannę....
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Barbara Krawczyk - opinia wątek zamknięty Napiszę krótko, dziękuję Pani Doktor. U Pani nie czuję się anonimowa i...
~Barbara Krawczyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Marta M - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyt e Klinice Olszewscy, których celem był test...
~Marta M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 listopada 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Doktor Hannę Olszewską. Ma ogromną wiedzę i umiejętności. Jest...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Leczyłam się u Pani Olszewskiej. W skrócie: zajmowała się moim problemem przy...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Byłam wyjąć spiralę bo mój ginekolog aktualnie nie przyjmuje - ogromnie się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2020

NIE POLECAM !! wątek zamknięty Chodziłam do Dr Olszewskiej 1,5 roku 3 razy w miesiącu. Miałam problemy z...
~Karolina
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2018

depends on what kind of service you need wątek zamknięty I went to see the male doctor not the female so I will only report my...
~Brooklyn gal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Profesjonalizm, fachowość i przystępne ceny wątek zamknięty W Klinice Olszewscy byłam po raz pierwszy. Z pełna odpowiedzialnością polecam...
~Ewa Sopot
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Dr Olszewska bardzo dobra lekarka ale ceny zaczynają być z kosmosu wątek zamknięty Witam, Chciałam podzielić się z Państwem swoimi spostrzeżeniami a mianowicie...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Nie polecam dr Olszewskiego wątek zamknięty Jedyny plus dzisiejszej wizyty to dostępny termin. Często chodzę do lekarzy i...
~Sasza8888
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

usg prenatalne wątek zamknięty Polecam usg wykonywał dr. Olszewski. Wszystko wytłumaczył krok po kroku. Na...
~j. f
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 maja 2018

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Chodziłam do Dr Olszewskiej 1,5 roku 3 razy w miesiącu. Miałam problemy z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Pani doktor z powołania wątek zamknięty Dr Olszewska prowadzi moją trzecią ciążę i nie zamieniłabym jej na żadnego...
~mamajz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Lekarz z intuicją wątek zamknięty Dałabym Pani Doktor milion gwiazdek, ale skala tylko do 6. Po pierwsze -...
~Mama 2
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Dobry lekarz i dobry człowiek wątek zamknięty Dr Hanię Olszewską pierwszy raz spotkałam 6 lat temu. W przychodni na...
~~ A.P.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2016

Przerost formy nad treścią wątek zamknięty Niby wszystko ok. Byłam na usg polowkowym u J. Olszewskiego. Sprzęt super...
~Weronika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
88

postów

57

wątków

do góry