Widok

Lekarz z intuicją

Dałabym Pani Doktor milion gwiazdek, ale skala tylko do 6. Po pierwsze - zaszłam w ciążę, gdzie kilku innych lekarzy nie dawało mi szans i kazano czekać 3 lata od pierwszego porodu. Po drugie - ciąża donoszona, a była trudna i miała krytyczne momenty, w tym kilka pobytów na patologii i zabiegów na szyjce macicy. Miła, uprzejma, stanowcza, z dużą wiedzą, a w tych strasznych momentach na tyle racjonalna, że skonsultuje się z kimś jeszcze, żeby potwierdzić słuszność swojej opinii jeśli jest taka potrzeba. Wykazuje zainteresowanie i dużo empatii i ma taki... instynkt, przeczucie. Jak zaproponuje dodatowe badanie, to róbcie wszystko, co zaproponuje. Gdyby nie to "a może zróbmy jeszcze" nie donosiłabym ciąży. Dla trudnych przypadków dostępna nawet w niedzielę i pod telefonem zawsze. Mało tego - odwiedziła mnie w szpitalu. Że urodziłam 13 min.po wyliczonym terminie to już nie wspomnę ;) Polecam i zawsze polecać będę!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług. Miło nam , że była Pani zadowolona. Zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry