Widok

NIE POLECAM !!

Chodziłam do Dr Olszewskiej 1,5 roku 3 razy w miesiącu. Miałam problemy z zajściem w ciąże. Faszerowała mnie tabletkami, zastrzykami, sterydami po których tylko przytyłam a efekt był ciągle taki sam. Co chwile zmieniała leki i za każdym razem 250-200 zł (powtarzam, że 3 razy w miesiącu) dodatkowo badania i leki. Nie było mi szkoda wydawanych pieniędzy, bo robiłam co mogłam i miałam nadzieję, że dr też działa coś w tym kierunku. Wiele wylanych łez, ciągle coś nie tak, to jakaś torbiel, to brak pęcherzyków i tak w kółko. Po półtora roku po raz kolejny pojawiła mi się torbiel na jajniku. Dr stwierdziła, żeby się nie martwić, lepiej byłoby gdyby nie zeszła, to przy jej usuwaniu przy okazji zrobiłaby drożność jajników...... PRZY OKAZJI !!!???? Za co na pewno musiałabym zapłacić kolejne kilka stów.... Automatycznie zmieniłam lekarza. Poszłam również prywatnie. Jak mu wszystko odpowiedziała zaczął się śmiać i zapytał: "to co chodzi Pani do niej półtora roku i nie raczyła zrobić badania drożności jajników jeżeli przez ten czas nic się nie udało??" Żebym nie musiała płacić za badanie zapisał mnie do siebie na oddział do szpitala w następnym tygodniu po wizycie, sam osobiście wykonał badanie
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 4
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karolina, miałam podobnie... Też szukam innego lekarza, mogłabyś powiedzieć do jakiego się przepisałaś? I czy w dalszym ciągu go polecasz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też podłączam się pod pytanie gdzie w naszym wspaniałym 3mieście jest noralny, dobry, skuteczny endokrynolog??? Jestem już bezradna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry