Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Izabela - ocena Polecam dr Pernaka z czystym sumieniem! Robiłam lifting twarzy i jestem...
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lutego 2024

Marta - opinia Nie polecam operacji nosa u dr Pernaka. Nos po operacji zrobił się brzydszy...
~Marta
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 lutego 2023

Natalia - opinia Polecam z całego serce. Profesjonalne podejście do pacjentki wraz ze...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

Body Jet Dr Pernak, ktoś robił? Polecacie, odradzacie? Pomocy! wątek zamknięty Czy ktoś na tym forum robił zabieg liposukcji Body Jet? Jestem umówiona na...
~Basia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Nie polecam liposukcja jet wątek zamknięty Wykonywała zabieg liposukcja brzucha dolnej części i górnej, obiecane kilka...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Nici liftingujace wątek zamknięty Około trzy lata temu wykonywałam u tego doktora nici liftingujace twarzy....
izabella
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

body jet wątek zamknięty Operacja była ok. ale niestety musiałam mieć jeszcze raz zabieg bo niestety...
Magdalena83
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

Lifting wątek zamknięty Czy któraś z pan miała robiony lifting nitkami z kwasem hialuronowym ?...
~Renata
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam!!! Jestem z siebie dumna, że się przełamałam. Wreszcie pozbyłam się...
~Mrówka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Godny polecenia wątek zamknięty Dla wielu osób może to być kontrowersyjne, ale całe szczęście w sieci można...
~Witek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

usuwanie blizny wątek zamknięty Po nieciekawie wyglądającej bliźnie nie ma już śladu. Laser zrobił swoje. To...
~larenka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Jestem zadowolona wątek zamknięty Po nieudanym zabiegu wypełniania doliny łez Restyline w Dworze Kuźniczki w...
~Natka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 stycznia 2014

powiększanie ust wątek zamknięty Zmieniłam swój uśmiech na dużo lepszy. U tego lekarza i w tym gabinecie...
~tosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Laserowe usuwanie blizn wątek zamknięty Blizny pooperacyjne szpeciły moje nogi. Przyjaciółka poleciła mi Dr Pernaka....
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

medycyna wątek zamknięty Ja byłam i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wyglądał jak powinien i nie było...
~ALdona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

dr Pernak wątek zamknięty Witam ja miałam problemy z bliznami i się udałam do tego gabinetu. Zajęto...
~Helena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

body jet wątek zamknięty Zabieg rzeczywiście jest bezbolesny, rekonwalescencja szybka, a efekty...
~faster
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 grudnia 2009

zabieg macrolane wątek zamknięty W styczniu skorzystałam z zabiegu macrolane w gabinecie Dr Pernaka. Przebieg...
~m
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2010

Depilacja laserowa czy światłem IPL? wątek zamknięty Widzę, że wiele osób zarzuca tutaj, że oferowana w gabinecie Dr Pernaka...
~Nika
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2011

potrafią do siebie zrazić. nigdy tam juz nie wroce. wątek zamknięty zaplacilam dwoma kuponami z groupon.pl za epilację laserową.chciałam...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

27

wątków

do góry