Widok

Dr Slawomir Matkowski - prowadzenie ciazy

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Potrzebuje pomocy odnosnie dr Matkowskiego, ktory podobno jest swietnym lekarzem. Przede wszystkim, czy lekarz nadal pracuje na Zaspie? To wazne, poniewaz bede chciala rodzic w tym szpitalu. Po drugie, czy podaje swoim pacjentkom jakis nr na komorke, aby w razie w mozna bylo sie z nim skontaktowac? I po trzecie, czy sa do niego duze obsuwy w czasie jesli chodzi o wizyty? Glownie chodzi o Starmed. Dzieki za pomoc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam to super lekarz, prowadził moje 2 ciąże i każdemu go polecam. W październiku jeszcze pracował na Zaspie (tzn miał tam dyżur raz w tygodniu - we wtorki) niestety nie wiem jak jest obecnie. Nr komórkowy podaje,jest nawet na jego pieczątce. Często jednak nie może odebrać, zresztą sam mówi żeby lepiej do niego sms napisać,zawsze odpisuje lub oddzwania jak tylko może. Obsuwy czasowe na Piecewskiej są dość duże, ja zwykle czekałam około godziny ale wynika to z tego, że Pan doktor poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzebuje,wszystko dokładnie sprawdza i tłumaczy, na każde pytanie szczegółowo odpowiada.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziekuje za pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jeszcze moze ktos podpowie, czy lekarz nadal pracuje na Zaspie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potiwrdzam lekarz świetny! wykrył u mnie problemy z krzepliwością i dzięki szybkiemu działaniu niedawno urodziłam zdrową córeczkę :) zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba i przez to robią się właśnie obsuwy. W lux medzie zawsze między 45 a 60 min, a w star medzie raz tylko trafiłam na 30 min opóźnienia. Niestety od stycznia dr nie pracuje już na Zaspie. Z powodów rodzinnych musiał z czegoś zrezygnować i padło na szpital. Też chciałąm rodzić na Zaspie, ale jak dr powiedziął mi, że już go tam nie ma to poszłam ponownie na Kliniczną. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ehh straszna szkoda :( Dzieki za pomoc!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam :)
Lekarz genialny :) Pacjentką Matkowskiego jestem od kilku lat; teraz w pierwszej ciąży nie wyobrażam sobie innego lekarza :). Troskliwy i empatyczny; wyjaśni co trzeba, odpowie na każde pytanie. Numer podaje - najlepiej pisać sms.
Chodzę do niego na Piecewską; byłam kilka razy w swissmedzie - i tu i tu opóźnienia. Wynika to z tego, że nigdzie się nie spieszy, poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba.
Tak jak napisała Daria - od stycznia nie pracuje na Zaspie. Pytałam czy np. w szpitalu swissmed planuje pracować - powiedział, ze niestety nie da rady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr już niestety nie pracuje w szpitalu na Zaspie. Nie udostępnia już swojego nr telefonu - tak jak wcześniej ;) A czas oczekiwania na umówiona wizytę to niestety zawsze około 1-1,5h obsuwy.. No ale coś za coś ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ktoś wie z Was co z medicoverem? Tam tez już nie pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam u niego jeden raz. Miły może i jest ale te obsuwy w czasie 1,5 godziny to jakiś dramat. Niech zapisują każdą pacjentkę co 30min a nie 10. Potem taka kobieta siedzi i czeka .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

dr Matkowski też prowadzi moją ciążę, chodzę do niego na Piecewską i na Medicover. Dowiadywałam się w Medicoverze i nie będzie dostępny na pewno do końca lutego, może później powróci do grafiku, ale to nic pewnego. Szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiki czy wiesz coś więcej? Czy w Luxmed też nie będzie dostępny?
Mam niedługo umówiona wizytę ale nikt nie dzwonił w celu jej odwołania.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, ja mam pakiet tylko w Medicover, i wiem, że w Medicoverze nie ma go w grafiku. Nic więcej mi nie powiedzieli, tylko tyle, że do końca lutego Matkowskiego nie ma w grafiku, być może potem wróci, ale to nie jest jeszcze pewne.
Nie wiem jak w Luxmedzie, bo tam nie mam abonamentu, ale dowiadywałam się na Piecewskiej i tam dr będzie się przyjmował normalnie (w poniedziałki i czwartki).
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuje za odpowiedź :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś wie gdzie przyjmuje poza luxmedem i piecewską?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Revimed na Abrahama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

do góry