Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia wątek zamknięty Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa. Nie była to wizyta na ilość ale z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

Ewelina D - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Konkretna, z dużą wiedzą i...
~Ewelina D
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Polecam w 100% wątek zamknięty Byłam u Pani doktor na konsultacji neurologicznej z 5 i 2,5 letnim synem....
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2018

polecam wątek zamknięty Wizyta u pani doktor długo pozostanie w pamięci.Od dłuższego czasu szukaliśmy...
~hanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Agata - opinia wątek zamknięty Polecam w 100% super podejscie do dziecka wszystko fajnie wytlumaczone i...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Szczerze polecam w imieniu swoim i małej pacjentki wątek zamknięty Pani doktor za każdym razem podchodzi do badania w sposób fachowy i pełen...
~Lidia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Gorąco polecam Panią Doktor. wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Doktor. Wykazuje się duża wiedzą kliniczną i poradzi...
~Adam O
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

WSPANIAŁY LEKARZ! wątek zamknięty Dzisiaj jestem po wizycie. Pani doktorprzyszła na drigu dzień po moim...
~Sarah
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Wyjątkowe zaangażowanie wątek zamknięty Napiszę krótko i na temat: pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza. No i...
~Marta i Martynka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

Opinia wątek zamknięty Dziecko korzysta z usług Pani Doktor od kilku lat. Polecam ją szczególnie za...
~Wiesław Kopeć
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2013

Lekarz z powołaniem. wątek zamknięty Polecam! Synek zdiagnozowany i wyleczony. Bardzo dziękuję. Staś z mamą
~A
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Lekarz godny polecenia !!!!! wątek zamknięty Postanowilam napisać ten komentarz gdyż znalazłam kompetentną i przemiłą...
~Szcześliwa Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Z pełnym przekonaniem.... wątek zamknięty Szybka reakcja oraz kompetencja skutecznie poprawiły stan zdrowia mojego...
~Szczęśliwa mama Adasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2011

Wspaniala Pani Doktor! wątek zamknięty Z pomocy Pani Doktor korzystaliśmy kilkakrotnie.Jestesmy bardzo...
~Mama Majki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Pani doktor jest świetnym specjalistą, według mnie jest to lekarz, któremu w...
~Mama Huberta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

ŚWIETNY LEKARZ wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ DOKTOR. TO BARDZO KOMPETENTNA OSOBA. POMOGŁA MI...
~SYLWIA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 stycznia 2010

polemac!!!!! wątek zamknięty bardzo serdecznie polecam, pani miła, cierpliwa z miłym podejściem do małego...
~mama zatroskana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 listopada 2009

polecam wątek zamknięty Szczerze polecam Pania Doktor!! Pani Doktor przeprowadzila dokladne...
~mama Lenki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

POLECAM wątek zamknięty byliśmy bardzo zadowoleni.Pani dr.to miła i ciepła kobieta.podeszła do...
~paulina g.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

świetny pediatra wątek zamknięty Zgadzam się z innymi opiniami, że Pani Doktor jest dobrym, rzeczowym...
~tata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

24

wątków

do góry