Dr med. Krzysztof Marek.

Pediatrzy Gastrolodzy USG

Gdańsk, Jana Kilińskiego 9/25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
D. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora ! Doświadczenie i podejście...
~D.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Właściwa osoba z powołania wątek zamknięty Widać pasję do medycyny i doświadczenie, które przedkładają się na sporą...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

zosia - opinia wątek zamknięty Super lekarz z podejściem do dzieci. Wizyta zajmuhe tyle ile potrzeba....
~zosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Gastrolog wątek zamknięty Polecam w 100% nie musiałam zbyt długo czekać z synkiem bardzo nam pomógł...
~Liliana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam zdecydowanie Pana Dr. Trafiłam do Dr kierując się opiniami w sieci i...
~MalaMi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty U dr Marka byłam na konsultacji z nastolatkiem. Fantastyczne podejście do...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

polecam wątek zamknięty lekarz o miłej aparycji i z podejściem do dzieci. zleca szereg badań zanim...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Wspaniały lekarz.... wątek zamknięty Bardzo nam pomógł, skierował leczenie na dobry tor. Mówiąć krótko - lekarz z...
~Ann
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

polecam wątek zamknięty nasza córcia uwielbia doktora. jestesmy bardzo zadowoleni z jego podejscia,...
~marta marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

opinia wątek zamknięty Lekarz z odpowiednim podejściem do małego pacjenta i dużą wiedzą, polecam.
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Lekarz z powołania, mój synek go uwielbia:) Dr Marek jest najlepszym pediatrą...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

POLECAM ! wątek zamknięty Cudowny człowiek, kompetentny lekarz z powołania, nigdy nie odmawia pomocy.
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

POLECAM wątek zamknięty rewelacyjny lekarz i człowiek,uśmiechnięty, kompetentny, nasz synek Go lubi a...
~k78
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Dziękujemy za pomoc!
~A
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Dr Marek to bardzo kompetentny pediatra. Jest w trakcie specjalizacji z...
~Nadia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

kp - opinia wątek zamknięty Wspaniały lekarz, który nie oszczędza czasu dla małego pacjenta, sympatyczny...
~kp
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

DZIĘKUJĘ... wątek zamknięty Brak słów którymi można byłoby określić wysoki profesjonalizm i wspaniałe...
~mama Mai D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 grudnia 2010

super lekarz wątek zamknięty Polecam wszystkim Pana Doktora,super lekarz,dokładny,konkretny,świetne...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 grudnia 2010

SUPER LEKARZ wątek zamknięty Jest najleprzym lekarzem jakiego znałam mozna zawsze na niego liczyć...
~Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

wspaniały lekarz wątek zamknięty Super rzeczowy, konkretny i życzliwy lekarz, super podejście i do rodziców i...
~Gosia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

31

wątków

do góry