ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Ginekolodzy USG Endokrynolodzy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 8/50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lubię moją Panią Doktor Agnieszkę za to, że... wątek zamknięty -wita swoje pacjentki z uśmiechem (niby banalne, ale jakże istotne)...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

zadowolona wątek zamknięty jestem bardzo bardzo zadowolona z wizyty dostałam dokładnie poinstruowana i...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

profesjonalnie i z troską wątek zamknięty z czystym sercem mogę polecić panią doktor każdej dziewczynie i przyszłej...
~szczęślkliwa i zdrowa mama
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2010

SZCZERZE POLECAM!!! wątek zamknięty Panią dr Kowalewską- Włas mogę śmiało polecić każdej kobiecie, która szuka...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Opinia na temat doktor Agnieszki wątek zamknięty Na wstępie chciałabym się odnieść do opinii przeczytanej poniżej, gdzie...
~JK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

Profesjonalna opieka wątek zamknięty Polecam wizytę u Pani Doktor. Podczas wizyty kobieta nie czuje...
~Mika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Karolina - opinia wątek zamknięty Napiszę krótko, troskliwa, profesjonalna opieka :-)
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Doktor już jakiś czas, jestem bardzo zadowoloną...
~AniaF
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Super Lekarz wątek zamknięty Pani doktor prowadziła moja ciążę i mogę ja wszystkim polecić ja z jej usług...
~Magnoliaa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Bardzo miłe i pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Bardzo miła i sympatyczna Pani Dr. Postanowiłam, że pierwszym ginekologiem,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Rewelacja wątek zamknięty Pani Agnieszka jest rewelacyjnym lekarzem. Posiada ogromną wiedzę, wszystko...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

REWELACYJNA!!! wątek zamknięty Do Pani Agnieszki trafiłam właśnie dzięki pozytywnym opiniom. Doktor jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

ZDECYDOWANIE POLECAMY !!! wątek zamknięty Pani dr Kowalewska- Wlas jest swietnym lekarzem, rzetelnym, kompententym i...
~aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 maja 2011

Super doktor!!! wątek zamknięty Pani Agnieszka prowadzi moją ciążę, w tej chwili jet to początek 9 miesiąca i...
~Demon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Kasia - opinia wątek zamknięty Naprawdę kompetentna Pani doktor a do tego bardzo miła. Gabinet bardzo...
~Kasia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

polecam gorąco p.A.Kowalewską-Włas!!! wątek zamknięty Byłam pacjentką p.Agnieszki podczas trwania mojej ciązy.Zanim trafiłam...
~Marta Sędzielewska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2010

Zdecydowanie POLECAM!!! wątek zamknięty Jak najbardziej POLECAM Panią Doktor!! Byłam już u wielu lekarzy -...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2010

pacjentka - opinia wątek zamknięty ja nie bylam zadowolona z wizyty, owszem tak jak wszyscy piszecie wywiad...
~pacjentka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

REWELACJA - SERDECZNIE POLECAM wątek zamknięty Do Pani Doktor Agnieszki Kowalewskiej- Włas trafiłam na pierwszą w swoim...
~M. ABRAMEK - FIRLEJ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

Gorąco Polecam Wszystkim Kobietom :-) wątek zamknięty Pani Doktor ujęła mnie troskliwym podejściem do pacjęta, była delikatna i...
~Bardzo zadowolona kobieta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
163

postów

139

wątków

do góry