Drausal Salon Urody

Salony kosmetyczne Makijaż permanentny

Sopot, al. Niepodległości 739/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty najlepsza w swoim fachu pani magdalena mistrz mistrzów
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 listopada 2021

Ania Krzemińska - opinia wątek zamknięty Usługa na najwyższym poziomie. Polecam :D
~Ania Krzemińska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Salon godny polecenia wątek zamknięty Jestem w trakcie dosc bolesnych zabiegow, ale dzieki atmosferze, jaka pani...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Wielokrotnie na przestrzeni lat decydowałam się na...
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Usunięcie makijażu permanentnego brwi wątek zamknięty Pani Magda uwolniła mnie od koszmarnie zrobionego makijażu permanentnego brwi...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Makijaz wątek zamknięty Goraco polecam Pani Magda wykonala makijaz permanentny moich brwi wyszly...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Profesjonalizm w każdym calu;) wątek zamknięty Pani Magda, jest mistrzynią w swoim fachu! Praca, jest jej pasją, to pewne!...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Pani Magda uratowala mi twarz wątek zamknięty Nie wyobrazacie sobie jak to jest patrzec w lustro wstajac rano i plakac....
~A.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2016

Brwi jak marzenie wątek zamknięty Kiedy dojrzałam do decyzji o wykonaniu makijażu permanentnego brwi, moja...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

!!Polecam!! wątek zamknięty Makijaż permanentny w tym salonie to udana inwestycja w swój wygląd....
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty W kwietniu zrobiono mi w salonie makijaż permanentny brwi.Byłam i nadal...
~Nina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

polecam wątek zamknięty Polecam makijaż permanentny u p. Magdy! Zadowolona klientka
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

wszystko na najwyższy m poziomie! wątek zamknięty Robiłam makijaż permanentny u pani Magdy. Muszę przyznać, że jestempod...
~Kama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Salon kosmetyczny wątek zamknięty Rewelacyjne podejście do klientki, piękny wystrój i 100% profesjonalizmu pani...
~Malwina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

ocena wątek zamknięty Serdecznie polecam- profesjonalna obsluga! odwiedzę ten salon na pewno...
~klaudusia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Pełen profesjonalizm !!! wątek zamknięty Bardzo polecam wszytskim Paniom gabinet Drausal! Niedawno poddałam sie...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

100% zadowolenia:) wątek zamknięty Regularnie, od lat poddaję się zabiegom na twarz...
~M.Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

zachwycona wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałam z usług pani Magdy w pięknym nowoczesnym salonie....
~B.K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Salon urody "Drausal" wątek zamknięty Regularnie odwiedzam ten salon, co świadczy, że nigdy się nie zawiodłam ani...
~A.Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Makijaż permanentny- POLECAM!! wątek zamknięty Bardzo polecam usługi tego salonu. Pełen PROFESJONALIZM, cudowna atmosfera i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry