Dre Rowery

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Franciszka Schuberta 1A/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
No niekoniecznie wątek zamknięty Zaplecenie koła zajęło panom specjalistom 2 tygodnie, i pochłonęło 80zł,...
~Myślicki
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Szczerze Polecam! wątek zamknięty Sympatycznie, profesjonalnie i na czas! Na chłopaków zawsze można liczyć :)
~Ela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

bezinteresowna pomoc wątek zamknięty pracownik serwisu bez zadnego problemu wyregulowal mi rowerek ktory byl...
~pawel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

rewelacja i pełny profesonalizm wątek zamknięty Obsługa super, przyjaźnie nastawiona do klienta i profesjonalnie podchodząca...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Profesjonalnie wątek zamknięty Serwisuję sprzęt przed i po zawodach. Dobre ceny i zawsze na czas. POLECAM!
~tam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Obsługa miła i kompetentna. Dobrze doradzają i znają się na swojej pracy,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Na 6! wątek zamknięty Nareszcie kupiłam rower! W sklepie na poziomie, z miłymi i profesjonalnymi...
~Początkująca rowerzystka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

kupno czesci wątek zamknięty wchodzac do tego sklepu bylem skazany praktycznie na akcesoria bontragera...
~marian
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu kto szuka dobrego sprzętu oraz serwisu. Panowie mają duży...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

sklep godny polecenia wątek zamknięty regularnie korzystam z serwisu, robię zakupy, kompetentna obsada,...
~marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Szybko i perfekcyjnie wątek zamknięty W czasie treningu trafiła mi się usterka. Urwana linka tylnej przerzutki w...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Kompetencja i uprzejmość wątek zamknięty Doskonałe opinie o DRE spowodowały, że z Wrzeszcza wybrałem się do nich aż do...
~Damian Jeżyk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Kazi - opinia wątek zamknięty Dnia 21 maja miałem niefortunny wypadek, przebiłem dętkę więc musiałem...
~Kazi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry