Dream Team

Akcesoria meblowe

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 29

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wszystko ok można polecić wątek zamknięty Robiłem zakupy 2 tyg temu wszystko przebiegło bez najmniejszych...
~Kacper
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Zawsze miło i profesjonalnie wątek zamknięty Właściciele rozwijają firmę z prędkością światła, jak na niespełna dwa lata...
~Bart Jeżyna ze Szczecina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2014

Super obsługa, super Fronty wątek zamknięty Hurtownię Dream Team zna już chyba każdy, super obsługa, pełen...
~Henryk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty WITAM ZAMAWIAŁEM FRONTY AKRYLOWE ORAZ AKCESORIA DO ZABUDOWY . WSZYSTKO OK...
~MICHAŁ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Polecam wątek zamknięty Świetny kontakt, szybka przesyłka, konkurencyjne ceny. Brawo tak trzymać
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2013

WSZYSTKO OK wątek zamknięty WSZYSTKO OK POTWIERDZAM , MIŁA OBSŁUGA I PRZYSTĘPNOŚĆ CEN troszkę mały...
~ARTUR
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

profesjonalna hurtownia wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM HURTOWNIĘ DREAM TEAM. PANOWIE ŚWIETNIE PORUSZAJĄ SIĘ W...
~AS PROJEKT
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2013

drimtimtim wątek zamknięty hurtownia w pełni profesjonalna !!!! panowie służą wiedzą na każdy temat...
~Namedal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2013

POLECAM wątek zamknięty POLECAM HURTOWNIE WSZYSTKO OK, PODEJSCIE DO KLIENTA SUPER OBY TAK WSZĘZIE...
~SŁAWEK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

WSZYSTKO OK POLECAM wątek zamknięty WSZYSTKO OK . KUPIŁEM PORTE GLAS PANOWIE WYTŁUMACZYLI , CO I JAK OBYŁO...
~ROBERT
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

WSZYSTKO OK wątek zamknięty WITAM ZAMAWIAŁEM FRONTY DREWNIANE W PATYNIE ( STYL STAROANGIELSKI ) POLECAM...
~BARTOSZ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

polecam wątek zamknięty chłopaki świetnie działają, polecam!!
~Bart Simpson
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

IWONA wątek zamknięty Witam robiłam zakupy w zeszłym tygodniu Panowie sprowadzali uchwyty ze...
~IWONA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2012

Super Kontakt wątek zamknięty Bardzo mila i fachowa obsluga aby tak wszedzie bylo. SERDECZNIE POLECAM...
~MG
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2012

MICHAŁ I AGATA wątek zamknięty WITAM BYLIŚMY W TEJ HURTOWNI W TYM TYGODNIU PROFESJONALNA I MIŁA OBSŁUGA...
~MICHAŁ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry