DREAMS

Fryzjerzy

Gdańsk, gen. Leopolda Okulickiego 2B/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Korzystamy rodzinnie z żoną i synem. Od 5 lat. Bardzo dobra jakość usług czy...
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Pani Ania jest doskonała. Zarówno koloryzacja jak i strzyżenie. Wreszcie...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Salon z cieplym duchem! wątek zamknięty Może zacznę od tego co miałam robione :) keratynowe prostowanie jestem...
~Kinga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Salon godny polecenia wątek zamknięty Pierwsza ale nie ostatnia wizyta, polecam
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Z dobrych opinii sąsiedzkich, udałam się do ww salonu na farbowanie i...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Byłam na regeneracji włosów JOICO, włosy lśniące, wygładzone i wzmocnione....
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

polecam! wątek zamknięty Z usług fryzjerskich salonu korzystam od 2008 roku jestem bardzo zadowolona,w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

Stała klientka wątek zamknięty panie maja renome, na Oruni Górnej pracują od 13lat, od samego początku...
~Teresa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

Tanio i profesjonalnie wątek zamknięty Dziewczyny na prawdę bardzo się starają, ceny przystępne i zawsze wychodzę...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2011

nie polecam wątek zamknięty 30 maja wyjeżdzałam na wesele- przezornie do fryzjera umówłam sie 2 tygodnie...
~gabrysia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 czerwca 2009

Mało takich fryzjerek wątek zamknięty Są 3 naprawdę dobre i miłe fryzjerki, jedyny mankament to że trzeba się...
~Daniel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry