Witam Ola lat24z Gdyni. Ktos chetny wyrwac sie gdzies na drinka?
00
~33l
178.235.189.*
(6 lat temu) 8 listopada 2019 o 23:41
To nie jest zaproszenie na drinka, żeby była jasność.
Pytam o faktyczną odwagę i to z jakim poziomem luzu podeszlibyście do spotkania się na wieczornym drinku z osobą znalezioną na forum.
10
~33l
178.235.189.*
(6 lat temu) 8 listopada 2019 o 22:23
Kto z Was jest na tyle odważny żeby pójść z nieznajomym na wieczornego drinka?