Widok

Drobna naprawa lakiernicza

Przeczytałem opinię w internecine i pojechałem. Warsztat na pierwszy rzut oka wyglada jak inne warsztaty - samochody do naprawy stoją na placu, budynek jest w trakcie remontu. Kilka podobnych jest na tej samej ulicy.
Różnica jest - w podejściu do klienta.
Nie byłem umówiony, sobota koło południa. Pokazałem z czym mam problem, nie było wolnego pracownika, który może mi pomóc. Mam kawałek, aby podjechać więc zapytałem czy jest jakaś możliwość, aby problem rozwiązać na miejscu. Usłyszałem OK zaraz się tym zajmiemy.
5 minut później właściciel warsztatu profesjonalnie samodzielnie usunął zarysowania z maski mojego auta - widać było, że się na tym zna.
Na koniec życzył dobrego dnia i nie wziął pieniędzy. W obecnym świecie ludzie życzliwi i empatyczni są na wage złota. Jeśli kiedykolwiek będę musiał naprawiąc auto już wiem dokąd pojadę.
Moja ocena
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

DZIĘKUJEMY , KONTAKT Z KLIENTEM JEST NAJWAŻNIEJSZY ,PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO,A TAK W OGÓLE TO BYŁA BZDURA ,TAK WIĘC SZKODA JEŹDZIĆ DWA RAZY,A CO GORSZA SZUKAĆ GDZIE INDZIEJ,"BO MI SIĘ NIE CHCE"
ZAPRASZAMY NA WSZELAKIE NAPRAWY ZWIĄZANE Z SAMOCHODEM,RÓWNIEŻ Z WYMIANĄ OPON.WTEDY BĘDZIE MÓGŁ PAN SPRAWDZIĆ STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY.

POZDRAWIAM

WOJCIECH CZAJKOWSKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry