Widok
Drodzy Państwo
Piszę do Wszystkich tych, którzy wpadną na pomysł oddania swojego pupila w ręce tych osób - NIE RÓBCIE TEGO!!!
Nie wierzę, że czytając wcześniej opinie dotyczące tego "hoteliku" trafiłam pod ten sam adres... Rzeczywistość ma się nijak do tych opinii. 1 punkt. Tylko dlatego, że odebrałam żywego psa...
Nie wierzę, że czytając wcześniej opinie dotyczące tego "hoteliku" trafiłam pod ten sam adres... Rzeczywistość ma się nijak do tych opinii. 1 punkt. Tylko dlatego, że odebrałam żywego psa...
Moja ocena
Hotelik u Dominiki
kategoria: Hotele dla zwierząt
oferta: -
wygląd i czystość: 1
opieka: 2
podejście do zwierząt: -
przystępność cen: 2
ocena ogólna: 1
1.5
* maksymalna ocena 6