Widok

Drogeria Jawa ?

Otwiera się na Oksywiu. Czy ktoś ma jakieś opinie? Jakie warunki itp.
Jako sprzedawca/ kasjer.
Cały net przeszukałam i nic żadnych opini
:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, czy to to samo, ale parę miesięcy temu Jawa otworzyła drogerię w Redzie (a przynajmniej "Jawa" widnieje na plakatach reklamujących produkty). Kosmetyki, chemia, jakieś artykuły papiernicze. Godziny 10-17, sobota 10-14, nie jest to duży sklepik, dodatkowo oferuje odbiór, nadanie przesyłek DPD. Więcej nie wiem, ale z zewnątrz i perspektywy okazjonalnego klienta nie wygląda to na pracę wybitnie ciężką. Może początkowo, kiedy dużo towaru napływało i sklep się dopiero urządzał. Powtarzam jednak, że nie jestem pewna, czy to ta sama "bajka" ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Up. Podbijam

Z perspektywy klienta wszystko wygląda super ekstra. Proponuję chociaż jeden dzień próbny i wtedy się wypowiedzieć. Oficjalne Jawy są w Gdańsku i na Oksywiu. Tylko i wyłącznie dwie. Reszta po prostu dostaje towar z tej samej firmy i tyle. Jawy nie posiadają odbioru i nadawania paczek.

wyzyskiwacze!!!!!!!!!!!!!!!!! klient na ostatnim miejscu a pracownik nawet nie takiego gatunku. mobbing< dyskryminacja i klient to wróg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo odradzam nawet zakupów tam. balsamy z pleśnią w promocji 3 za 2. masakra!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

skoro się otwiera to kto ma mieć jakieś opinie? Jeśli to jakaś sieć, to jeszcze nic nie znaczy. Nawet w jednej firmie w dziale X może być świetnie, a w dziale Y do d*py. Pracowałem w takiej.

Także jeśli masz chęci, sama musisz przetrzeć szlak...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sieć. W Gdańsku są dwie. A jak się pracuje? Nie wiem.
Wysłałam Cv i zero odp :-(

W Gdańsku jest tylko jedna

bo regionalna nie nadaje się do kierowania zasobami ludzkimi jak i jej koleżanki kierowniczki sklepu, które zatrudniają 3 koleżanki i jedna obcą do pracy za nie wszystkie. zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zakupów również. perfumy podróby, balsamy z pleśnią!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warunki to juz raczej na rozmowie kwalifikacyjnej ale od razu mowie ze jest to praca na pełnych obrotach. Jezeli ktos sie nie boi pracy i jest pracowity to da sobie rade

Szukają pracowników w Gdańsku ktoś sie wypowie jak tam sie pracuje?

To nowa sieciówka, na dzień dzisiejszy odradzam pracy tam. mobbing, wyzysk i niekompetentne kierownictwo!!! Jak ktoś lubi harować za kierownictwo + jego koleżeństwo to ma czas wolny wykorzystany w skali takiej, że nawet nadgodzin nie płacą, machloje z listami obecności, grafikami a na wypowiedzeniu urlop bezpłatny. jednym słowem masakra!!!! A klientom odradzam zakupów tam, perfumy z rozlewni mydeł a balsamy i kremy po terminie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To w jakim punkcie Pani pracowała, że aż tak źle wspomina? Jeżeli trafiła Pani na takie sytuacje w firmie to raczej zgłasza się to dalej , np do regionalnej bądź osoby wyżej nad nią w celu wyjaśnienia. Co do perfum z rozlewni.. to czego się Pani spodziewa po zamiennikach perfum? Natomiast jeżeli chodzi o produkty typu kremy, balsamy to jest to zaniedbanie kierownictwa, bo w normalnej Jawie takie rzeczy nie wychodzą na sklep. Bądź jeżeli są zauważone (co powinno być regularnie sprawdzane) ściągane są ze sklepu i oddawane jako produkty po terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co prawda nie na temat tej na Oksywiu, ale aktualenie rekrutuje ta na Zaspie.
Ciekawy wymóg, który jednak nie został uwzględniony w ogłoszeniu, to malowwnie się na codzień i to takie widoczne, naturalny wygląd nie wchodzi w grę. Do tego z rozmowy wynikanspore dźwiganie, nie maja możlowości ułatwienia sobie dotowrowania, w tym ciężkich płynów do płukania itd. Poza tym jak w każdej innej pracy płaca przeciętna, premie, o owiązki, jak wszędzie w zasadzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Firmy z branży stoczniowej które należy unikać..... (46 odpowiedzi)

Witam wpiszcie tu teraz trójmiejskie firmy z branzy stoczniowej które należy unikać i...

czy 6 tysięcy netto to dużo czy mało w Trójmieście - zarobki (35 odpowiedzi)

Jak w temacie. Cieszyć się czy szukać czegoś innego?

TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie??????? (435 odpowiedzi)

Co myslicie o pracy w Transcomie WW??Chodzi mi o prace jako telefoniczny konsultant klienta....

do góry