Widok

Drogeria Jawa ?

Otwiera się na Oksywiu. Czy ktoś ma jakieś opinie? Jakie warunki itp.
Jako sprzedawca/ kasjer.
Cały net przeszukałam i nic żadnych opini
:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, czy to to samo, ale parę miesięcy temu Jawa otworzyła drogerię w Redzie (a przynajmniej "Jawa" widnieje na plakatach reklamujących produkty). Kosmetyki, chemia, jakieś artykuły papiernicze. Godziny 10-17, sobota 10-14, nie jest to duży sklepik, dodatkowo oferuje odbiór, nadanie przesyłek DPD. Więcej nie wiem, ale z zewnątrz i perspektywy okazjonalnego klienta nie wygląda to na pracę wybitnie ciężką. Może początkowo, kiedy dużo towaru napływało i sklep się dopiero urządzał. Powtarzam jednak, że nie jestem pewna, czy to ta sama "bajka" ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Up. Podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z perspektywy klienta wszystko wygląda super ekstra. Proponuję chociaż jeden dzień próbny i wtedy się wypowiedzieć. Oficjalne Jawy są w Gdańsku i na Oksywiu. Tylko i wyłącznie dwie. Reszta po prostu dostaje towar z tej samej firmy i tyle. Jawy nie posiadają odbioru i nadawania paczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyzyskiwacze!!!!!!!!!!!!!!!!! klient na ostatnim miejscu a pracownik nawet nie takiego gatunku. mobbing< dyskryminacja i klient to wróg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo odradzam nawet zakupów tam. balsamy z pleśnią w promocji 3 za 2. masakra!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

skoro się otwiera to kto ma mieć jakieś opinie? Jeśli to jakaś sieć, to jeszcze nic nie znaczy. Nawet w jednej firmie w dziale X może być świetnie, a w dziale Y do d*py. Pracowałem w takiej.

Także jeśli masz chęci, sama musisz przetrzeć szlak...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sieć. W Gdańsku są dwie. A jak się pracuje? Nie wiem.
Wysłałam Cv i zero odp :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku jest tylko jedna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo regionalna nie nadaje się do kierowania zasobami ludzkimi jak i jej koleżanki kierowniczki sklepu, które zatrudniają 3 koleżanki i jedna obcą do pracy za nie wszystkie. zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zakupów również. perfumy podróby, balsamy z pleśnią!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Calkowicie się zgadzam.Czy ktoś probowal z tym walczyc.Kogo można zawiadomić ze takie rzeczy sa na porządku dziennym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warunki to juz raczej na rozmowie kwalifikacyjnej ale od razu mowie ze jest to praca na pełnych obrotach. Jezeli ktos sie nie boi pracy i jest pracowity to da sobie rade
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukają pracowników w Gdańsku ktoś sie wypowie jak tam sie pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nowa sieciówka, na dzień dzisiejszy odradzam pracy tam. mobbing, wyzysk i niekompetentne kierownictwo!!! Jak ktoś lubi harować za kierownictwo + jego koleżeństwo to ma czas wolny wykorzystany w skali takiej, że nawet nadgodzin nie płacą, machloje z listami obecności, grafikami a na wypowiedzeniu urlop bezpłatny. jednym słowem masakra!!!! A klientom odradzam zakupów tam, perfumy z rozlewni mydeł a balsamy i kremy po terminie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To w jakim punkcie Pani pracowała, że aż tak źle wspomina? Jeżeli trafiła Pani na takie sytuacje w firmie to raczej zgłasza się to dalej , np do regionalnej bądź osoby wyżej nad nią w celu wyjaśnienia. Co do perfum z rozlewni.. to czego się Pani spodziewa po zamiennikach perfum? Natomiast jeżeli chodzi o produkty typu kremy, balsamy to jest to zaniedbanie kierownictwa, bo w normalnej Jawie takie rzeczy nie wychodzą na sklep. Bądź jeżeli są zauważone (co powinno być regularnie sprawdzane) ściągane są ze sklepu i oddawane jako produkty po terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co prawda nie na temat tej na Oksywiu, ale aktualenie rekrutuje ta na Zaspie.
Ciekawy wymóg, który jednak nie został uwzględniony w ogłoszeniu, to malowwnie się na codzień i to takie widoczne, naturalny wygląd nie wchodzi w grę. Do tego z rozmowy wynikanspore dźwiganie, nie maja możlowości ułatwienia sobie dotowrowania, w tym ciężkich płynów do płukania itd. Poza tym jak w każdej innej pracy płaca przeciętna, premie, o owiązki, jak wszędzie w zasadzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady, jakie dzwiganie, towar raz w tygodniu rozłożony w trzy osoby to chyba nie aż taki wyczyn. Obowiązków jest sporo, ale, ale to chyba jak wszędzie, nigdzie nie płacą za siedzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Towar raz w tygodniu rozłożony? To niezle pustki na sklepie musiały być. Na bieżąco trzeba dokładać towaru, nie ma ze raz w tygodniu. Ale ja już dawno pracowałam także może się coś zmieniło. Duże znaczenie ma kierownictwo. Każdy inaczej zarządza zespołem. Za mojej pracy to był duży nacisk na dokładanie towaru. Ale no to nie jest praca, w której się siedzi. Zawsze jest co robić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No strasznie płyny do płukania są ciężkie. Nikt nie każe tu nosić po 3 w ręce i 2 pod pachami i ostatni w zębach. No jak ktoś ma problemy z kręgosłupem ok. No trzeba trochę dźwigać. Ale może się dogadać. Nosić po troszkę np. Pewnie kwestia kierownika który się zgadza zatrudnić pracownika która ma mniejsze możliwości niż inny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uważam, że skoro pracuje się w drogerii to trzeba też jakoś wyglądać. W szczególności jak jest nacisk na kosmetyki. A jak klient ma ci uwierzyć w coś co jest według ciebie dobre skoro tego nie używasz? Nie jest sie wiarygodnym. Nie mówię tu o makeupie, który zajmuje dwie godziny, ale podstawowy makijaz z jednym cieniem i wytuszowanymi rzęsami już się ładnie prezentuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na cały zespól pracuje jedna osoba. Jeśli poszukują tej jednej osoby - to nie polecam:>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ktoś pozwala robić z siebie pazia to tak potem jest i to się tyczy każdej pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

do góry