Widok

Drogi gruntowe.

Interweniował już ktoś w sprawie dróg? Warszawska, Wrzosowa, Św. Józefa. są tak zaorane że się nimi już jeździć prawie nie da. Ja rozumiem że deszcze i zima,ale chociaż trochę "zeszlifować" te dziury powinni...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zły nick. Powinno być IQ3.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem za tym, kto tu jest od zbierania pieniędzy. Chętnie się dołożę na warszawską aby szybko dojechać do Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyżby na Warszawskiej coś zaczęło się dziać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rondo budują :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejny przekręt i genialna inwestycja ... Rondo bez kolizyjne , po co niech mi ktoś wytłumaczy ? Płyt nie można było położyć częściowo ? Ciekawe jak rolnicy przejadą kombajnami , albo samochodami ciężarowymi .... Brawo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W bojanie przede wszystkim trzeba ograniczyć prędkość. Znaki powinny stać co kawałek ul. Wybickiego jest dla kierowców drogą przelotową, jak na autostradzie.
trzeba przyznać, że władze gminy wykazują się dużą wrażliwością i często równają drogi, niż było to 2 lata temu.
dzięki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tesmar robi sobie dojazd co by po błotku nie jezdzić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do kościoła zrobili wiec i on tez może ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przejdą. Postawi się znak zakaz dla pojazdów powyżej iluś tam ton i po sprawie. Tak jest najłatwiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tu widzę same plotki, nie ma żadnych konkretów odnośnie dróg gruntowych. Może sołtys by poinformował co jest planowane na ten rok do zrobienia przy drogach w Bojanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcesz konkretów to zadzwoń do gminy.
Tutaj to jest takie TVN 24 :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warszawska ma być w przyszłym roku i ma być albo asfaltowa albo z kostki brukowej. W tym roku zostanie zrobiona dokumentacja projektowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
najpierw robią rondo z zakazem powyżej 3.5t , a później projekt drogi .... brawo ... jakiś mistrz strategi trzyma na tym łapę , ważne żeby przelew się tylko zgadzał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A mnie się rondo podoba i cieszę się jak widzę, że stan dróg się poprawia. Czekam z niecierpliwością na płyty na ul. Gryfa Pomorskiego, bo tam są wieczne wertepy nawet po próbie wyrównania drogi. Po kilku dniach znów są doły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry