Postanowiłem sprawdzić jakość ich usług, kupiłem więc kupon zniżkowy na jednym z portali i umówiłem się na wizyte (czekałem nie dłużej niż 2-3 tyg.). Usługa polegała na kontroli stanu uzębienia i usunięciu kamienia. Sam gabinet mieści się w dość obskurnym baraczku, lecz w środku jest czysto i nowocześnie. Zajął się mną jakiś młody doktor (pewnie krótko po studiach). Na początku znalazł 5 zębów, które jego zdaniem wymagają natychmiastowego leczenia - troche mnie to zdziwiło, gdyż chodzę na wizyty kontrolne co pół roku i na ostatniej wszystko było OK. Potem zabrał się za usuwanie kamienia. Na koniec wizyty zaproponował leczenie tych "znalezionych" ubytków - ja stwierdziłem że jeszcze się z tym wstrzymam (ceny zabiegów są horrendalne!!)
Z efektów piaskowania byłem niezadowolony (o poranionym języku nie wspomne ;) więc kilka dni później wybrałem sie do innego prywatnego gabinetu na kontrolę - okazało się że tylko JEDEN ząb wymaga leczenia, pozostałe to zwykły osad... Ponadto pani doktor stwierdziła, że zabieg piaskowania był wykonany bardzo nieudolnie, właściwie powinien być powtórzony...
Podsumowując - w prosty sposób mogli zyskać klienta na lata, a tak - "zyskali" niegatywną opinie.