Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dr Stankius - polecam! wątek zamknięty Do dr W. Stankius trafiłam przez przypadek. Od pierwszej wizyty widać, że...
~eMGie
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Szczerze polecam ! wątek zamknięty Jestem klientem dr Stankiusa, u którego zdecydowałem się wykonać zabiegi z...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Stomatolog profesjonalny z tradycja i bardzo fachowym personelem wątek zamknięty Witam serdecznym uśmiechem:) dodam mało skromnie własnym ;) z czego jestem...
~Joasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Pochwała wątek zamknięty Jestem klientką dr. Stankiusa od ponad 30 lat. Obsługa profesjonalna....
~Jasnina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

bardzo dobry protetyk wątek zamknięty Doktora Stankiusa znam z fotela od przeszło 20-tu lat. Jest wybitnym...
~P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Dr.W.Stankius VIS-DENT wątek zamknięty Zrobiłam protezy szkieletowe u dr.W.Stankius,z których jestem bardzo...
~E.Wit
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

TRAGEDIA- nie polecam wątek zamknięty korzystając z groupon miałam wymieniane plomby z ciemnych na białe, 1 z nich...
~ON
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Szczerze polecam wątek zamknięty Dr Stankius to protetyczny cudotwórca! Uratował mnie. Bardzo profesjonalnie...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Nigdy więcej! wątek zamknięty Podobnie jak wielu przede mną, trafiłam do gabinetu przez Groupon. Pani...
~Egeszegedre
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

krystian - opinia wątek zamknięty Polecam Dr. Klukowską, przemiła osoba z wielką dokladnością uzupełniała mi...
~krystian
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

dr krajewska wątek zamknięty czy ktoś wie może gdzie teraz przyjmuje dr Krajewska ?
~avonka3
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Skorzystałam w Groupona w tym gabinecie. Minimalny poślizg czasowy-akademicki...
~zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2013

odradzam !!! wątek zamknięty Witam, byłem tam na piaskowaniu i oczyszczaniu. Mimo, że nigdy nie miałem...
~piasko
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2013

dr Witold Stankius protetyk wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zabiegów stomatologicznych jak i z zakresu...
~Bogdan
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Zależy jaki lekarz! p. Gutowska to potwór! wątek zamknięty Po przeczytaniu opinii na 3mieście postanowiłam umówić się do polecanej p....
~MUKUH
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Polecam !!! wątek zamknięty Polecam gorąco,zaczęłam leczenie z Gruponem.Dr Klukowska...
~Ewa kwiatkowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Wyjątkowa jakość usług wątek zamknięty Aby kozystac z tego gabinetu przyjezdzam specjalnie z zagranicy. Gabinet...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2010

Dr Stankius - protetyk wątek zamknięty Proteza dolna na 6 implantach implantach: Super fachowiec. Super robota.
~Zbigniew Godecki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem pacjentką dr Stankiusa od wielu już lat. Zdecydowanie nie zgadzam się...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

Po co to? wątek zamknięty Sprzedają kupony Grupona a potem przez 7 wizyt o niczym innym nie słyszałem...
~zico
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
76

postów

55

wątków

do góry