Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - ocena Bardzo rzetelna obsługa klienta. Na czas i z dbałością o każdy szczegół....
~Robert
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 lutego 2024

Kinga - opinia Korzystałam z firmy przy przeprowadzce, która dotyczyła zabezpieczenia i...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2023

Viktoria - opinia Polecam każdemu, kto potrzebuje. Panowie dali sobie radę z dwudrzwiową...
~Viktoria
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Grzegorz Fularczyk - opinia Wielki plus!!!. Bezproblemowy kontakt, panowie przyjechali punktualnie,...
~Grzegorz Fularczyk
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 kwietnia 2023

Krasz. - opinia Panowie przyjechali punktualnie. Meble do transportu zabezpieczyli. Pełna...
~Krasz.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

kamila - opinia Dromader to solidna firma, panowie szybko i sprawnie wykonali przeprowadzkę...
~kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2022

Intrata - opinia wątek zamknięty Super.Szybko i Sprawnie.Pełna Profeska.Polecam.
~Intrata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 marca 2022

Konrad - opinia wątek zamknięty Drugi raz korzystałem z firmy Dromader. To dla tego, że Panowie są od...
~Konrad
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Dominika - opinia wątek zamknięty Super. Polecam wszystkim. Miła obsługa. Dbałość o towar. Wysoka kultura i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

Hubert - opinia wątek zamknięty Panowie sprawnie i bez żadnego kłopotu poradzili sobie z wniesieniem dużego...
~Hubert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Przeprowadzka z 4go pietra bez windy (!) przeprowadzona szybko i sprawnie....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Wiktor - opinia wątek zamknięty Kolejny raz skorzystałem z usług firmy Dromader i tak jak porzednim razem...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 listopada 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Opinia na gorąco. Około godziny 9 złożyłam zamówienie na usługę transportu...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

Grażyna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Panowie punktualni, bardzo szybcy, a...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Rewelacja!!!. Agata meble odmówiła transportu sofy narożnej ze względu na...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2020

Kaja - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi tej firmy. Przeprowadzka przebiegła szybko,...
~Kaja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Karol - opinia wątek zamknięty Polecam. Kulturalni. Mili uprzejmi. Szybko poradzili sobie z przeprowadzka że...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Panowie punktualni, kulturalni, szybko i sprawnie wykonali swoją robotę....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Korzystałam z firmy w celu transportu kanapy i szafy. Wszystko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Tomasz K... - opinia wątek zamknięty Panowie punktualni, energicznie, szanujący swój czas i czas klienta, bardzo...
~Tomasz K...
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry