Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bardzo polecam wątek zamknięty Olbrzymia lodówka, 152 kg a panowie bez rozbierania na części pierwsze...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zadnych uszkodzen, mimo ze wniesienie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Panowie działają bardzo sprawnie, obawiałam sie, ze mając stawkę godzinowa...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

szybko, niedrogo, profesjonalnie wątek zamknięty Tydzień temu korzystaliśmy z usług firmy Dromader podczas przeprowadzki...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

ZDECYDOWANIE POLECAM! wątek zamknięty Przeprowadzaliśmy się kilkakrotnie i po raz pierwszy spotkaliśmy tak sprawną,...
~Ira
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Świetna Firma! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Punktualnie, profesjonalnie i z uśmiechem. Meble...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

Sprawnie :) wątek zamknięty Dziękuję za szybką przewózkę mebli. Polecam zainteresowanym! Panowie...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

Polcemam! wątek zamknięty Profesjonalna firma. Panowie są punktualni i bardzo szybko mi pomogli w...
~ilona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

PREFOSJONALNIE, Z HUMOREM I ŻYCZLIWIE wątek zamknięty Po raz pierwszy korzystałam z usług Dromadera. Jestem bardzo zadowolona....
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

SUPER USŁUGA wątek zamknięty Przemiła i bardzo profesjonalna załoga nie tylko przewiozła kilka mebli, ale...
~Antoni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

REWELACJA!!! wątek zamknięty Właściciel firmy to przemiły i bardzo uczynny młody człowiek. Do...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

polecam wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna załoga. Panowie starali się jak najszybciej mnie...
~Ada
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry