Widok

Druga szansa

Moj były dal nam szanse ale bez uczucia z jego strony. Jak to naprawić? Jak powinnam sie zachowywać aby to przywróciło chociaz w jakims stopniu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jaką szansę? na co? Bez uczucia?
Co ma wrócić?
Może zadaj sobie pytania , poszukaj odpowiedzi. Jak mówi stare powiedzenie pszczół....klejone nie trzyma. Nie wiem co się stało, ale co to ma być bez uczucia z jednej strony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedna strona kocha i chce uratować związek, a druga wyraziła zgodę, na próbę,... bez uczucia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kocha tylko patologicznie potrzebuje kogoś by zapełnić pustkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zmusisz człowieka do miłości. .. sama piszesz o nim były i nie ma już powrotu. Szansa bez uczucia brzmi jak litosc. Wszelkie takie próby to strata czasu, a zwłaszcza zdrowia, bo zdrowie bierze się z głowy, a Ty się zadręczasz . Uwierz, ze życie z kimś bez uczuciągu, czyli obojętność to najgorsze co może się zdarzyć. .. z czasem też staniesz się obojętna żeby nie cierpieć. ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale czasy hi hi :)
Co to znaczy "były"?
Mój były: mąż, konkubent, narzeczony, chłopak... ?
Teraz wszystko określa się jednym słowem - partner. A właśnie istotne jest bardziej konkretne określenie, bo o trwałość związku małżeńskiego nie tylko można, ale trzeba walczyć. Reszta, to nie są małżonkowie, ale wolni ludzie i każdy może robić co chce i kiedy chce. Tylko tzw etyka nie pozwala partnerom na utrzymywanie stosunków z innymi partnerami. Czyli chcieliśta, to róbta co chceta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mój były...przydu*as? Czy namiastka...kogo, czego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepszą metodą jest nie narzucanie się drugiej stronie. Wg tego co piszesz została zachwiana równowaga uczuć a desperacją raczej niczego nie osiągniesz . Trzeba dać gościowi więcej przestrzeni. Zacznij żyć swoim życiem, spotykaj się z przyjaciółmi bądź pogodną osobą mimo wszystko. Nie odpisuj od razu na SMS, nie dzwoń nigdy pierwsza, jak rozmawiacie przez telefon pierwsza kończ rozmowę. Daj mu odczuć że nie musisz z nim być za wszelką cenę. Warto obejrzeć Roberta Marchela na yt,i facet super opowiada o takich sprawach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Obecny, jest zawsze lepszy od "byłego". Jeszcze lepszy, jest przyszły były, a najlepsze, jeszcze wszystko przed nami :]
Ps
I nie czytaj głupot o "końskich zalotach". Bądź sobą i nie stosuj żadnych gierek (przetrzymywanie smsów, ciche dni, poradnik funfeli, cudze mundrości, granie niedostępnej itd).
Kochasz, to niech Chłopak wie i czuje, że jest kochany :)
Rozbudzisz w nim odwzajemnienie, to super, a nie, to kochaj siebie i pozwól kochać się komuś, to Cię będzie na rękach nosił i calował ziemię, po której stąpasz... choćby i słoniowym krokiem ha ha ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty jesteś "mundra" ale inaczej. Żal czytać twoje wypociny. niedopieszczonego pasztetu. Znasz się na wszystkim jak każdy słoik w Trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

anonimowa Aniu wyluzuj :)
Nie obrzucaj wyzwiskami tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie niż Ty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Najlepszą metodą jest nie narzucanie się drugiej stronie"
Ps
Przepraszam amatorów pasztetu i wszystkie słoiki. Oświadczam, że nie mieszkam w Trójmieście, nie znam tej i**oty i nie urzęduje ona pod moim łóżkiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma co na siłę się starać, dwie strony muszą być zaangażowane, w innym wypadku to nie wypali. Bo co byś nie robiła on może być obojętny, bo przecież "on jest bez uczuć"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo to jest w sercu . A nie.na pokaz.
Wie o tym tylko serce . Jesli jest.sercrm. czlowieczym..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj tak. Serce :) Kiedyś je miałam, ale mi je zjedli :]
Odrasta pięknie, za każdym razem, co raz większe :)
Po diecie cud, pasztetowej :]
http://youtu.be/NK9-BV_N-zQ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli tylko jedna strona chce, a druga jest zdystansowana to nie wiem czy to ma przyszłość.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma, przerabialem to samo, tylko ze to ja bylem "tym bez uczuc"... w momencie kiedy cos peka nie zawsze mozna to "skleic" niepotrzebne przeciaganie i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapros na parkiet . Lub przyjmij ... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

do góry