Re: Drużyna Dudy
@Darek
Byłeś już z tym napięciem, lekiem, stresem i strachem przed kobietami u psychologa ? Masz bardzo czyste kliniczne objawy chorobowe.
@Yerba
Oj tak, skoro tłumaczył z...
rozwiń
@Darek
Byłeś już z tym napięciem, lekiem, stresem i strachem przed kobietami u psychologa ? Masz bardzo czyste kliniczne objawy chorobowe.
@Yerba
Oj tak, skoro tłumaczył z antycznej greki to musi być wybitny. Cóż za przenikliwość sadów !! Aż strach pomyśleć, jak wybitnym byłby profesorem gdyby tłumaczył z pisma klinowego. Widać tez, ze nie masz wcale pojęcia o tym jak działa polska nauka. Publikacje w czasopismach w Polsce robi sie dla samych publikacji bo liczy sie ilość, a nie dlatego, ze ktoś jest wybitny i ma rzeczywiście coś do powiedzenia.
Owocem takiej nauki sa indywidua typu Legutko czy Pawłowicz. Te nazwiska najdobitniej świadczą jake zaplecze intelektualne ma PiS. Prawda jest taka, ze rząd Szydło bedzie rządem przejściowym, przed przejęciem pełnej władzy w państwie przez Kaczyńskiego i dlatego co mądrzejsi się dadzą w to wmanewrować. Do rzadu pójdzie intelektualny chłam pazerny tylko na władzę i zupełnie bez kwalifikacji. Taką osobą z pewnością jest Legutko.
zobacz wątek