Odpowiadasz na:

Re: Drużyna Dudy

Duda, pierwszy burak Rzeczypospolitej daje dziś popis swojej niekompetencji i odmawia udziału w szczycie Unii Europejskiej ws imigrantów. Celowo zaplanowana przez Dudę inauguracja Sejmu w dniu... rozwiń

Duda, pierwszy burak Rzeczypospolitej daje dziś popis swojej niekompetencji i odmawia udziału w szczycie Unii Europejskiej ws imigrantów. Celowo zaplanowana przez Dudę inauguracja Sejmu w dniu szczytu miała doprowadzić do tego, by wyjazd na szczyt stał w konflikcie z wydarzeniami w kraju.

PiS, który ma w Polsce pełnię władzy, ustami Szczerskiego wysyła na szczyt ..... premier Kopacz.
Jeszcze tak niedawno Duda prosił, żeby "w tym okresie, kiedy wola wyborców już została uzewnętrzniona, nie dokonywano poważnych zmian, przede wszystkim zmian ustrojowych, ani takich, które mogą budzić jakieś niepotrzebne w społeczeństwie emocje, niestety także kreować konflikty"

Przecież szczyt UE to jest najlepsza dla Dudy okazja, by jasno wyartykułować swoje stanowisko i wziąć odpowiedzialność, którą powierzył mu Naród.
Czyżby zabrakło odwagi ? Gdzie ta dobra zmiana ?
Gowniarstwo w krótkich spodenkach.

zobacz wątek
9 lat temu
~Skydiver

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry